Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tapasztalatok skorpió fiúval?

Tapasztalatok skorpió fiúval?

Figyelt kérdés

Nem vagyok horoszkóp őrült, csak szimplán érdekel, hogy kinek volt már skorpió exe vagy szeretője.

Sokan dícsérik őket a baráti körömben, jól kijövök én is szinte az összes skorpió ismerősömmel, de egyikkel sem éreztem azt, hogy elmélyíteném a kapcsolatot :((

Ez a kérdés inkább általánosításra épül; ha csak kritizálni tudsz akkor inkább ne is írj :Dd



2019. nov. 20. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

két legjobb spanom skorpió, de eléggé különböznek egymástól...

általánosságban jóarcok, de mindig azt teszik ami éppen szórakozatja őket

2019. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erős idegrendszer kell hozzájuk, és elfogadni, hogy harapófogóval lehet infókat kihúzni belőlük.

A szexben nem ismernek tabukat, de vigyázni kell velük, mert gyakran ők ezt kötelezettségek nélkül akarják.

2019. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 peca1000 ***** válasza:
22%

Valamit tudhattam az ágyban, mert nehezen engedtek el a barátnőim, és a volt feleségem is :)


Egy skorpió férfi.

2019. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Hát én semmi pénzért nem bonyolódnék bele semmibe egy skorpióval. Még barátságba sem. De ez az én véleményem.
2019. nov. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsóval sajnos egyetértek, részemről nem tapasztaltam jót.
2019. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!