Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kezdenek kapósak lenni itt a...

Kezdenek kapósak lenni itt a kategóriában a bak férfiak, akkor már én is kíváncsi vagyok, hogy vannak-e tapasztalatok mondjuk skorpió nő - bak férfi párosra? :-)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a napjegy kevés, csak kíváncsi vagyok. Mellesleg van egy bak férfi ismerősöm, aki felcsigázta a fantáziámat, kíváncsiságból szinasztriát is néztem, ami szerint legalább barátságra jó esélyünk van, de nyilván egy kapcsolat, még ha csak barátság is, összetettebb dolog, mint hogy mik lehetnek az esélyek ilyen tekintetben. De ha már van lehetőség ilyeneket megkérdezni, akkor miért ne? :-)
2018. máj. 15. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy az itteni férfiak többsége horoszkóp szerint bak jegyü? Láttad esetleg álmodtad? Neked ez számít tényleg? Érdekli a gyk közönségét szerintem meg nem'.
2018. máj. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyre több a kérdés bak napjegyű férfiakról, csak ezt figyeltem meg, és innen jött az én kérdésem, szálljunk be a játékba. :-) Nem kell nekem esni.
2018. máj. 15. 10:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom szerint a bak férfiak okosak, karrieristák, törtetők és fontosabb számukra a pénz, mint a családalapítás. Házasságra is nehezen lépnek, az érdek sokat számít náluk, de kufircra bármikor kaphatók. Sok szélhámos/ügyeskedő, egynumerás illetve poligám van közöttük, de barátnak vitathatatlanul alkalmasak és hűségesek a barátaikhoz.
2018. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
74%
Én bak férfi vagyok és a 3-masnak igaza van. Bár nem vagyok karrierista, inkább otthonülős :D
2018. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Én skorpió nő vagyok és tetszik egy bak jegyű férfi.

Utananéztem elvileg működhet nagyon jól a kapcsolat a két jegy között. Bár én többször találkoztam vele mindig ő hívott de sose próbálkozott be. Szóval a barátság tuti jól működik csak én többet akarnék....

2018. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akit én ismerek, ő zárkózott az új emberekkel szemben, így most még velem is, viszont egy örökmozgó. :-)
2018. máj. 15. 21:47
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Az én párom bak.


Megy a céljai után, elég racionális típus. Állandóan agyal számol hogy lehetne több pénzt szerezni. Keményen dolgozik! Nem kapzsiság miatt hanem hogy jó életét tudjon biztosítani. Később csaladalapitas miatt.


Hihetetlenul fegyelmezi magát ha melorol van szó tudja mi a célja és jól bírja a monotonitast.


Tettei beszélnek. Érzelmek kifejezésére szavakkal ne nagyon számíts. Szinte lehetetlen hogy kimondjon ilyen szavakat hogy szeretlek vagy hiányzol vagy úgy imádlak. :D


Persze mondja ezeket de nem sűrűn,nagyon ritkán de akkor az igaz is.


Őszinte ember. Hatalmas szíve van mélyen érző csak nem mutatja.


Jön megy folyton kell neki a szabadság. Szeret egyedül lenni a maga kis világában. Nem szabad megkötni. Lassan kezd el kötődni de ha megtörténik az hosszú távra szól.


Van benne némi megfelelesi kényszer, a kudarctol fél minden téren.


Illetve régen nagy csajozós volt soha nem tudott kötődni senkihez. Sok szex kapcsolata volt de mindig őszinte volt sose hazudott senkinek. Megmondta hogy mit akar nem titkolozott nem jatszamzott.


Egyszerre volt hogy három lánnyal kavart de mindegyiknek megmondta hogy többen vannak tudtak egymásról. Tehát mondom tényleg őszinte :D


Amióta velem van viszont megváltozott ilyen téren. Hűséges. :)


Néha nyersen bantoan őszinte. Néha bunkónak gondolhatjak de nem az csak ő egyszerűen ennyire szókimondó. Nem bántani akar.


Ikrek az aszcendense egyébként nem tudom ez számít e.


Egy szűz napjegyu, mérleg aszcendensu nő. :)

2018. máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kisregény hosszúságú jellemzést, de ez a válasz számomra nem hasznos, mivel én kifejezetten a skorpió nő - bak férfi párosra kérdeztem, nálatok pedig ugye csak az egyik fél stimmel. :-)


Legközelebb értelmezd a kérdést, és mérlegeld, hogy amit válaszolnál, az releváns-e vagy sem. :-)

2018. máj. 16. 16:39
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát én kérek elnézést hogy adtam egy hosszabb leírást egy bakról...


Ha nem vetted volna észre mindenki más egy bak jegyű embert jellemzett nem pedig egy skori-bak kapcsolatot.. gondoltam ez is segíthet. :D De hát úgy tűnik itt már ez is baj :DD

2018. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

És ha mindenki beugrik a kútba te is utánuk ugrasz? :-)


Egyébként egy hozzászóló válasza volt a legközelebb a kérdéshez. Nem azt mondom, hogy teljesen haszontalan, amit írtál, de a kérdésre nem válasz, tehát ebből a szempontból nem hasznos. :-)

2018. máj. 16. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!