Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van egy tanár aki tetszik...

Van egy tanár aki tetszik nekem. Ugyan az a horoszkópunk?

Figyelt kérdés
Ő is Skorpió. Ez fura nekem mert mégis csak a tanárom.Eléggé magam vélem benne felfedezni. Valahogy imponálni akarok neki. Nem tudnátok tippeket mondani ehhez? SEMMI OLYANT NEM SZERETNÉK LÁTNI, HOGY SEHOGY STB.Mivel tudna egy Skorpió lány egy Skorpió fiúnál bevágódni. Előre is köszönöm.

2019. dec. 5. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
imponálni.. a tanulás, mint opció játszik? Legyél extrém okos a tárgyából, nézz utána plusz dolgoknak (mit tanít?) -imponálni fogsz neki!
2019. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
SEHOGY STB
2019. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Ezek egészséges érzelmek, viszont a tanár diák kapcsolat egészségtelen és büntetendő is. Tudom nagyon szexi lehet a tanárbácsi és sokkal érettebb és intelligensebb, mint az osztálytársaid, de a legjobb ha megpróbálod kiverni a fejedből az egészet minél hamarabb, vagy szét fog szedni a plátói szerelem, mivel ebből soha nem lesz semmi. Már csak azért sem, mert ha még esetleg tetszenél is neki, ha van esze nem akarna tőled semmit, mert nem csak az állásával és a diplomájával, de a szabadságával is játszana. Bocs, hogy ilyen kiábrándító vagyok, de csak jót akarok neked.
2019. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Azt tudnod kell hogy egy tanár-diák viszony sosem sül el jól. Ha kicsit szeretnéd felhívni magadra a figyelmét akkor azt szorgalommal/ tudással tedd. Remélem a tanárúr elég okos ahoz hogy ne kezdjen bele egy viszonyba a diakjaval, viszont te se táplálj plátói szerelmet iránta mert az felőrölhet téged.

Az ilyen viszonyokat amugyse lehet titokban tartani örökre, előbb utóbb kiderül. Gondolom te se és a tanár sem szeretne az iskola "szégyene" lenni.

2019. dec. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A kettes válasz összefoglalta
2019. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az #1-esnek van igaza, leginkább tanulással :) a tanárod úgysem fog veled semmit kezdeni az érettségi bankettig (de ott sem biztos, ha pl. van családja). Szerinted te vagy az egyetlen diák aki szerelmes belé?
2019. dec. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!