Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan banj nokent egy ferfi...

Hogyan banj nokent egy ferfi bakkal?

Figyelt kérdés
Borzaszto nehez, es nem tudom szakitsak vagy nem. Hogy megeri vele lenni, vagy nem. Manipulal, nagyon csunyan beszel velem, es kikeszulok. Mit tegyek?

2019. dec. 21. 16:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
38%
Élvezd.
2019. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A horoszkóp nem ennyiből áll.

Ezt minden kérdés alá oda kell írni szégyen szemre.

Nem is értem minek foglalkoztok bármivel is, ha csak a felszínt kapirgáljátok.

Az asztrológiának csak a teljes képletet elemezve van értelme.

Random kiragadott paraméterek önmagukan nem sokat mondanak. Mindig a teljes képet kell nézni.

2019. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem a Bak jegy miatt manipulál, hanem a személyisége és a neveltetése miatt.
2019. dec. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Menekülj tőle, hiszen láthatóan nem vagy boldog és ha nem élvezed, akkor mazochista sem. Kár erre a kapcsolatra több időt pazarolnod! Keress magadnak valakit, akivel boldog lehetsz és aki szépen bánik veled, aki tisztel!
2019. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Hasonló cipőben járunk. Egyszerűen nem tudom kirúgni, pedig azt játsza velem, mint a te párod. Sajnos, nekem már pár éve a férjem. Minden negatívum igaz rá, amit a bakokról írnak.
2019. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 D-Mano ***** válasza:
51%

Higgy nekem: te nem értesz annyira az asztrológiához, a válaszadok (többsége) sem ért annyira az asztrológiához, hogy ezt a problémát asztrológiai szempontból közelítsd meg.


Ha nem tudod eldönteni, hogy együtt maradj-e egy olyan emberrel, aki, úgy érzed, sokszor gonosz veled, akkor sem önismeretileg, sem pszichológiailag nem vagy rendben.


Egy képzett asztrológus megmondhatja neked, hogy mi ennek az elme/lelki zavarodnak az oka, s hogy lehet azt megoldani, de pszichológushoz sem ártana elmenned.


A gond az, hogy pszichológusból is és asztrológusból is sok a tehetségtelen, a te kritikai gondolkodásod sem lehet túl fejlett, ha ilyen problémáid vannak: szóval kevés reménnyel, de sok sikert kívánok a megfelelő szakember megtalálásához neked!

2019. dec. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha rossz passzban van, nagyon gonosz és kegyetlen tud lenni a bak. Azon vezeti le a feszkót, aki a legközelebb áll hozzá. Ha úgy érzi, hogy bántották, tízszeresen adja vissza. 16 éve vagyok együtt a bak férjemmel, de még mindig vannak ilyen időszakai. Bár egyre ritkábban szerencsére. Általában akkor, ha a melóban vmi gondja van vagy fáradt. Próbálom a kedvét keresni, készítek neki teát, vmi finomat főzök. A gondoskodás megnyugtatja. Aztán meg hagyom pihenni, nem nyaggatom. Néha egy egész napot is átalszik, utána mintha kicserélték volna. És a maga módján megpróbál kompenzálni is.
2019. dec. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, ha ez segít: bika vagyok mérleg aszcendenssel.
2019. dec. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előbb magaddal kéne foglalkozni. 0 önismerettel, miért akarsz kapcsolatot?? O.o
2019. dec. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez tényleg nem hangzik túl jól. És ennek szerintem sincs köze az asztrológiához, mert attól még, hogy Bak a pasid, nem kéne, hogy csúnyán beszéljen veled. Ez egyszerűen arról árulkodik, hogy egy xar alak, de bármilyen jegy szülötte lehetne.


A manipulatív hajlam tényleg eléggé jellemző a Bakokra.


Amúgy ha úgy érzed, hogy nem tisztel téged és egy balfax, akkor tényleg hagyd ott, szenvedjen egyedül a kis nyomorék. És ezt ne kenjük már a horoszkópra.


Szerintem egy párkapcsolatnak nem az a lényege, hogy az egyik vagy másik fél kikészüljön benne... :(

2019. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!