Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Megegyező csillagjegyűek...

Megegyező csillagjegyűek mindig jól kijönnek egymással, vagy pont nem? Vagy van olyan, h pl bak a bakkal jól kijön, de mondjuk az ikrek az ikrekkel nem?

Figyelt kérdés
Úgy általánosságban,nem feltétlen párkapcsolat szempontjából,hanem bármiféle kapcsolat szempontjából...
2010. aug. 20. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez személyiségtől függ, két dudás nem fér meg egy csárdában, tehát valószínű, hogy az erősebb jelleműek nehezebben/több vitával élnek együtt, pl egy kos páros.


Az lesz igazi jóbarátod, aki tudja kezelni a személyiséged, mégis egyetért veled a fontosabb dolgokban.

2010. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És melyek számítanak erősebb jelleműnek?
2010. aug. 20. 14:31
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Fúú a nyilas..atyaisten..

Hát én nyilas lány vagyok,de eddig minden nyilassal jóba vagyok,aki velem azonos nemű..de aki velem ellentétes nemű és nyilas,na az..-_-" világvége.

2010. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kos vagyok (15F) az ellenkező nemű kosokkal nagyon jól kijövök, viszont a fiúkkal egyáltalán nem. Legközelebbi barátaim mind különböző csillagjegyűek. Legjobb barátaim nyilasok és ikrek. =)
2010. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szia!skorpió skorpióval nem meg sztem az ikrek se az ikrekkel.mind kettő erős és nem hagyják magukat elnyomni.
2010. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én Bika lány vagyok, és akihez nagyon nagy vonzódást érzek ő is Bika (fiú). Ennyire még senkihez sem éreztem ekkora erejű kötődést, mint hozzá. Hogy lesz-e komolyabb, vagy megmaradunk barátoknak, nos azt nem tudom, de állítólag megvannak az esélyeim.
2010. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát általában az azonos csillagjegyek jól kijönnek egymással, azért is ez a kettős szerelem jegy, de viszont akadhatnak kivételek.

Mert két skorpió vagy két kos-kos pár nem biztos, hogy remekül kijön. Hiszen, a kos tipikus irányító, és ugyanilyen a párja, akkor mindig azon fognak versengeni, hogy ki irányítson.

Volt már ilyen kapcsolatom. Rövidtávon nagyon jó volt, hosszútávon inkább hátrány.

De ez személyiségfüggő:) Ha össze akarsz tartani egy kapcsolatot, akkor egyben fog maradni.

2010. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Két kos lány maga a katasztrófa. Tudniillik a kosok nagyon makacsok, akaratosak, túlpörgöttek, és igen ide jól vág a két dudás...
2010. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én skorpió lány lévén a skorpió nőkkel és a férfiakkal is jól megvagyok "egy csárdában" :D:D Az oroszlánoknál láttam olyat, hogy ha az egyik elmondja a véleményét, erre a másik besértődik a valamiért, és nyomban megfeneklik a hangulat:D
2010. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*besértődik valamiért
2010. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!