Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt, aki ért az asztrológi...

Van itt, aki ért az asztrológiához, horoszkópkészítéshez? Hogyan kell-lehet kiszámítani pontosan a születés dátumát?

Figyelt kérdés

Vagy kiszámolod nekem?


Van erre program?


Előre is nagyon köszönöm!



2019. dec. 28. 13:49
 1/9 D-Mano ***** válasza:
100%

A születési dátumot csak tudod.

A születés időpontjának (óra, perc) pontosításához, ha nem tudod, ahhoz képzett asztrológus kell.

Ha a születési képlet/ horoszkópábra kiszámítására gondoltál, akkor ahhoz van ingyenes online kalkulátor (minimális angol tudás kell hozzá), linkelem:

[link]

2019. dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A születési évet, hónapot, napot tudom, az órát, percet nem. Utóbbihoz kérek szépen segítséget.
2019. dec. 28. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Pontos adatok kellenek az alanyról , a k3szítő pedig asztrologus kell legyen . Nincs alap program vagy betekintés lehetősege kívülallóknak . Az ertelmezések jelek szögek számok fokok ábrák amiket nem program kódol hanem az asztrologus .
2019. dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nehéz kiszámolni?
2019. dec. 28. 19:09
 5/9 D-Mano ***** válasza:
100%

Nehéz kiszámolni.


Ha tudod a születési helyet, dátumot, órát, percet, akkor simán csak matematikai feladat kiszámítani a születési képletedet. Ezért léteznek horoszkópszerkesztő programok, kalkulátorok, amilyet pl. linkeltem is.


De, ha nem tudod percre pontosan, akkor kezdetnek 2 képletet kell felrajzolni matematikailag. Azt a 2 képletet, ami a 2 végpontja annak az idősávnak, amennyire pontosan ismered a születésed idejét.

Pl. ha azt mondod, hogy dél körül születtél, akkor saccra ez olyan 11-13 óra közötti idősáv lehet. Szóval fel kell rajzolni a képletet 11 órára és 13 órára is, és a valódi képleted valahol a 2 között lesz, de nem félúton, hanem teljesen kiszámíthatatlan távolságra a végpontoktól. Szóval a 2 végpont még csak matematika, a pontosítás ezután sokkal inkább lesz asztrológia.


Meg kell adnod hozzá 5-10 különböző típusú életeseményt, ami jelentős volt számodra időben viszonylag távol egymástól, és tudnod kell viszonylag pontosan a megtörténésük dátumát is.


És innen jön a tili-toli játék: addig kell mozgatni a bolygókat és házcsúcsokat a 2 végpont között az asztrológiai matematikának megfelelően, ameddig a kapott képletből levezethető nem lesz, mind az 5-10 életesemény prognózisa


Ehhez viszont nagyon alaposan tudni kell, hogy mely asztrológiai állás milyen életeseményeket jelölhet.


Ez, ahogy olvastam, nagyon nehézkes feladat, és annál bizonytalanabb az eredmény, minél távolabb áll a születés idősávjának 2 végpontja egymástól.


Pl. ha csak annyit tudsz, hogy te október 15-én születtél, akkor legalább 24 órára van egymástól a 2 végpont. Többször olvastam, hogy egy ilyen pontatlan idősáv alapján már szinte reménytelen jól belőni a helyes óra, percet.


Nem vagyok asztrológus, csak érdekel téma, de nagyjából ez a születési idő pontosításának a metódusa. Nem véletlenül írtam már az első hozzászólásomban, hogy ehhez képzett asztrológus kell. Vagy a szülészeten nem tudom meddig, de valameddig őrzik azokat az iratokat, amiben a születés perce benne van. Erről azt kell tudni, hogy szinte sosem percre pontos, de egy max fél órás időintervallumra leszűkíti a valós időpont idősávját.

2019. dec. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a részleteket!


Azt tudod esetleg, hogy a kórházból hogyan lehet kikérni az adatot?


Nagyon messze vagyok most a születési helytől, így levélben (vagy e-mailben illetve telefonon) tudnám intézni, vajon így lehet?

És kit érdemes keresni ez ügyben?


Köszi!

2019. dec. 29. 06:05
 7/9 A kérdező kommentje:

Azóta megnéztem 7 weboldalt azzal kapcsolatban, hogy mi ilyenkor a teendő. Úgy tűnik, különböző kórházakban eltérően állnak a kérdéshez.


Van egy dátum (óra, perc), amit asztrológus számolt ki nekem (pénzért), de tett egy olyan megjegyzést, hogy "rossz az egész", csak akkor nem kérdeztem rá arra, hogy konkrétan mi rossz? Rosszul számolta ki az óra-percet?


Ez már régen volt, talán 2003-ban vagy 2004-ben.


Ezt az asztrológus által számolt időpontot le tudnátok ellenőrizni, hogy pontos-e vagy ez is nehézkes?

2019. dec. 29. 06:44
 8/9 D-Mano ***** válasza:
100%

Én sajnos nem tudom leellenőrizni.

Ha semmi képpen nem szeretnél még egy asztrológust felkeresni (ami teljesen érthető), akkor olvass el egy asztrológiai alaptankönyvet. És akkor megpróbálhatod kitalálni a 4 fő tengelypont (Aszcendens, Deszcendens, Medium Coeli, Imum Coeli) helyzetéből, hogy legalább nagyjából (azaz 2 órán belül) pontos-e, mondjuk ez nem vezet igazi eredményre.


Én sok mindent jobban megértettem magammal és a sorsommal kapcsolatban úgy, hogy csak olvasgattam asztrológiai szövegeket. (Mondjuk nálam annyival könnyebb, hogy szinte teljesen pontosan ismerem a születésem percét.)

2019. dec. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes segítségedet, nagyon aranyos vagy, hogy írtál!
2019. dec. 29. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!