Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van értelme rák jegyű férfival...

Van értelme rák jegyű férfival ismerednem? ♋♏

Figyelt kérdés

Akiről azt hittem hogy a tökéletes férfi, pont azt nem adja meg amit a rák jegy szülötte meg tudna.

Akiről azt hittem, bika.


20/♏



2020. jan. 11. 19:06
1 2
 11/19 anonim válasza:
0%

Teee joo isten.

Most tényleg egy neked tetsző férfit otthagysz mert rák a horoszkópja???

A horoszkóp NEM minden esetben igazak az adott személyre.....

2020. jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%


Ez a 69es pozítúra itt mit akarna jelenteni?? Elég kezdő vagyok a témábán, de erre kíváncsi vagyok, bár gondolom alap műveltségnem számít.

2020. jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
*műveltségnek
2020. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha most a horoszkópot nézzük, egy skorpiót a hal, rák meg vízöntő elviseli, a többi nem. De ezek unalmasak neki, a vízöntő meg ráadásul más világban él.
2020. jan. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#11 Olvasd el újra, ha nem megy, segítek értelmezni. 😅
2020. jan. 12. 07:50
 16/19 A kérdező kommentje:
#12 Ez a rák jegy, nem a 69-es póz. :)
2020. jan. 12. 07:51
 17/19 A kérdező kommentje:
#10 Romantikát, megbecsülést, figyelmet. :)
2020. jan. 12. 19:15
 18/19 anonim ***** válasza:

"Romantikát, megbecsülést, figyelmet. :)"


ezt mind megkaphatod egy ráktól de ő is elvárja cserébe! ha nem viszonzod, nem lesz jó vége és utána lehet itt sírni milyen szemetek a rák jegyűek :D

2020. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Skorpió vagyok és barátom rák jegyű. Nagyon jól megértjük és nagyon szeretjük egymást, mintha mindig is ismertük volna a másikat. Az együtt töltött idő csodálatos, mellette nem érzem azt, hogy titkoloznom kellene, mert úgy szeret, ahogy vagyok. Úgy érzem mindent megtaláltam benne, smit kerestem. Hunoros, kedves, odaadó, törödő, nagyon szeret, igazi úriember, figyelmes, mindenről lehet vele beszélni, empatikus, mély lelkivilága van, érzelgős, szenvedélyes és komoly. Vannak tervei és céljai az életben és tesz is értük. Hosszútávra tervezünk mindketten és remélem tényleg működni is fog, mert mellette szeretném leélni az életem.

Összegzésképp annyit, hogy mindkét jegy vízjegy, így alapból egy húron pemdülnek. Ugyan annyira érzékenyek és mély lelkivilágúak, ebből van maximum konfliktus. Ágyban is passzolnak és szerintem az álompár kifejezés passzol a leginkább a skorpió-rák párosra.

Hiszek a horoszkópban (nem csak napjegyet nézek), nem ez alapján válssztottam párom és sose ezért választanék, viszont szerintem a rákkal illik össze a skorpió a legjobban :)

Ne legyél elkeseredve, minden rendben lesz és nyugodtan ismerkedj rák jegyű férfiakkal! :) Drukkolok neked, sok sikert és kitartást!

2020. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!