Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ennek van értelme, lehet ez?

Ennek van értelme, lehet ez?

Figyelt kérdés
Nos hogyan írjam le a kérdésem,hogy érthető legyen? :) Szóval annak van valami jelentősége ha valakit az egyik csillagjegytől a másikig csak pár nap (2-3) választja el?Pl.: az oroszlán jegy végén születni 3nappal a szűz jegy előtt?Ez befolyásol valamit is,hogy inkább a következő jegy lesz rá a jellemzőbb? Előre is köszi az értelmes válaszokat!:D
2011. aug. 23. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Rövid választ tudok csak adni.


Nem.

2011. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, amugy számít. 2-3 napnál nem tudom, mennyire, de ha csak egy nap, akkor annál még eléggé észre venni. Ha például magamból indulok ki, december 22-én születtem, ami ugye már bak, mégis sokkal jobban illik rám a nyilas jellemzése.
2011. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nem számit szerintem semmit csak ha sültkrumpli van a szátokban! XD
2011. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Még a születési órád is számít, nem csak a napok. Nem mindegy, hogy Oroszlán havában születtél, vagy Szűz havában. De ezen kívül az óra perc is fontos, mert az határozza meg, hogy az egyéniségedet hogyan éled meg, milyen habitusú vagy, mi a fontos számodra, melyik életterület. Ha Oroszlán vagy, és reggel 6-tól este 18 között születtél, akkor vidám természetű vagy. Ha este 18 és reggel között, akkor kényelemszerető melankóliára hajlammal küzdesz. És még számtalan dolog fontos egy horoszkóp elemzéshez. Még az is, hogy BP-en vagy Szegeden születtél
2011. aug. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alexander_mágus válasza:
természetesen nagyon fontos. az ilyesmit nem szabad figyelmen kivül hagyni. általában ilkyenkor a 2:3 vagy a 3:4 arányú jegyeloszklást kell alkalmazni.
2011. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!