Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő férfi skorpió nő. Nem...

Vízöntő férfi skorpió nő. Nem lesz ebből baj?

Figyelt kérdés

Van egy vízöntő srác, aki nagyon tetszik. És tudom nem a napjegye alapján kéne megítélnem, de volt már vízöntő exem és szörnyű vége lett. Valahogy mindig is volt köztem és a vízöntők közt egy bizonyos feszültség. 2 legjobb barátnőm is vízöntő(egyik csak volt mert egyfolytában összevesztünk) a másikkal is civódtam jó néhányszor. Plusz nagypapám is az és vele is elég viharos tud lenni a kapcsolatom.


Tudom, hogy nem ezt kell nézni, ha szeret az ember valakit plusz nem csak napjegy a horoszkóp, de akkor is szkeptikus vagyok, hogy nem jó ötlet ez.



2020. jan. 12. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem kíméld meg.
2020. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Nagy butaság horoszkóp alapján párt választani.
2020. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Kerek 3 évig tartott a házasságunk....van amikor nagyonis számít az a napjegy hidd el..
2020. jan. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Ezt jól mondod, csak a napjegye alapján nem kéne megítélned, ugyanis nem csak a napjegy számít. Az ember személyiségét nagyban alakítja, hogy a többi bolygók milyen jegyben álltak a születésekor, ezért pontos asztrológiai áttekintésre lenne szükséged, mielőtt levonhatnád a következtetést, hogy baj lenne belőle. Ugyanis teljes mértékben lehetséges, hogy nála olyan személyiségvonások jöttek össze, amivel tökéletesen megférsz még konfliktáló napjegyek ellenére is.
2020. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A horoszkóp egy nagy kamu dolog. Persze nyilván jó hinni valamiben, de azért egy párkapcsolatot nehogy erre tegyél fel. Ha tetszik, akkor jöjjetek össze, ha nem akkor ne.
2020. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A skorpió és a vízöntő derékszögben vannak(a másik az oroszlán), ez azt jelenti, hogy ezek a jegyek tudnak a leginkább kizökkenteni és letéríteni az utadról (vagy vissza). Nagyon nehéz kapcsolat, mert nem igazán értik egymást. Párkapcsolatban én nem ajánlanám, de barátságban nagyon hasznos, bár nagyon tele lesz feszültséggel.
2020. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Lehető legjobb párosítás, mindketten fix jellemek.

Egyik rokonom vízöntő felesége skorpió 15 éve házasok, ritkán veszekednek, a pali értelmes figura, általában az esze diktál.

Néha elragadják az indulatok és ok nélkül szidja a kutyáját.

Az állaton kívül a férfinek és a hölgynek van két leány gyermeke Kos és Ikrek.

Az Ikrek kíváncsi, szeret beszélgetni, szót fogad a szüleinek.

A Kos a saját érdekeit nézi, általában heves vérmérsékletű és összeveszik a szüleivel, alapjában véve ő is kíváncsi és állandóan cselekedni akar.

2020. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Marcell000 válasza:
Mióta számít bármit is ez a horoszkóp hülyeség? Őszintén? Legtöbben azért hisznek benne, mert bemesélik maguknak, hogy "jajj, ez tényleg így van velem is" stb...
2020. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem butaság

Aki azért nézi ezt a rovatot ,hogy beszóljon az d...g..ljon el a fenébe.Semmi keresnivalója itt

Én sem járok a valláshoz ha nem hiszek benne.



Tehát nem fogtok sokáig együtt élni alapvetően ha így összekótyavetyélitek a horoszkópi alapszabályokat.

2020. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: nekünk eddig 12 év. De azt kell mondanom, baj lesz.
2020. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!