Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegyek illenek...

Melyik csillagjegyek illenek össze a legjobban?

Figyelt kérdés

Tapasztalatra is kíváncsi vagyok, illetve, hogy melyik az, amelyik egyáltalán nem illik össze.


Köszi


Egy Rák nő



2020. jan. 14. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Személyes tapasztalat (csak napjegyről van most szó, pedig a Vénusz is számít egyébként):

Rák - Bak (én és a párom :) )

Rák - Bika

Rák - Skorpió

Bak - Szűz

stb.


Egyébként általában az egymással ellentétes jegyek (amelyek között 6-6 jegy van, pl Rák és Bak), azonos természetű jegyek (pl. földjegyek, Bika, Szűz és Bak) 98%-ban jó párt alkotnak. Meglepetés lehet az azonos jegyű pár (pl. Bak - Bak), de az nagyon lutri.

2020. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Van egy srác akivel nemrég megismerkedtem, ő skorpió. Sokáig egy vízöntő csajjal volt együtt. Nem bírja elfelejteni és folyamatosan visszamegy hozzá, engem meg csak akkor keres, amikor éppen úgy néz ki, hogy nem kapja vissza az exet. De közben meg van valami vibralas köztünk is, csak szerintem ő is belevan már zavarodva ebbe a Rák - Skorpió - Vízöntő hármasban. Gondolom mindkettőnkben vonzza valami a Skorpió fiút. Már csak azt nem értem, hogy ha elvileg egy Rák jobban passzol egy Skorpióhoz, akkor miért nem kellek neki eléggé. Biztos ő is érzi az összhangot köztünk. De ő inkább folyton visszaszalad a hidegfeju és erzelemmentes exehez. Biztos tud valamit az a csaj.
2020. jan. 14. 18:58
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Tehát, ha nincs ló, jó a szamár is. Ne a horoszkópra fogd, hogy te csak egy játék vagy számára, akit néha levesz a polcról.
2020. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Én 2 nőt ismerek, aki szuper kapcsolatban él Skorpióval. Az egyik Nyilas, a másik Oroszlán :)

Ennyit a horoszkópokról :D

2020. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem fogtam semmit a horoszkopra, ezt csak mellékesen megjegyeztem..
2020. jan. 14. 19:46
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Szűz a csillagjegyem és konkrétan rajongani tudok a Bak jegyű nők iránt. Meglátom és már tudom, hogy mi ő.

Tökéletesen értem.

2020. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

"Már csak azt nem értem, hogy ha elvileg egy Rák jobban passzol egy Skorpióhoz, akkor miért nem kellek neki eléggé."


Már írtam neked, hogy a napjegy nem elég, a Vénuszt is meg kell nézni.


A Skorpiók között vannak ilyenek, akik képtelenek megállapodni, és folyton csak vergődnek, játszmáznak. Az ilyeneket el kell kerülni. Itt te csak vesztes lehetsz sajnos.

2020. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szűz jegyű vagyok a bika nőkből kijutott pár ugyh bizton állithatom, hogy nem nekem valóak bár mindenhol a tökeletes kapcsolatot irjak de ezt nem tapasztaltam, olyannyira, hogy ha megtudom, hogy bika jegyű fejvesztve szaladok.

Bak nővel még nem talalkoztam de nagyon szeretnék.

2020. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 D-Mano ***** válasza:
100%
Csupán csillagjegyek alapján semmi nem állapítható meg a párkapcsolatokról. (Az asztrológia ennél sokkal-sokkal összetettebb tudomány) A Föld bolygó karmarendszere úgy működik, hogy kellő mértékű IQ, racionalitás, objektivitás és szkepticizmus nélkül minden ezoterikus (pl. asztrológiai) fejtegetés önámításba és hasznavehetetlen illúziókergetésbe torkollik- pl. a tiéd is.
2020. jan. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bakkal tuti nem. Két ilyen párost ismerek, az elején minden szép volt utána meg egy kanál vízben is meg tudták volna fojtani egymást.


rák-bika

rák-halak

2020. jan. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!