Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt olyan aki november...

Van itt olyan aki november 1-jén született?

Figyelt kérdés
Hány órakor? Milyen élményeitek vannak ezzel kapcsolatban? Nekem például rendszeresen visszavágják hogy tényleg a halottak napján születtél. És mondom hogy bocsi de az nov 2-án van?
2010. júl. 22. 14:31
 1/9 anonim válasza:

Én nem akkor születtem, de nem bírtam ki, h ne írjam le milyen aranyosan válaszolsz vissza, akik ilyen megjegyzéseket tesznek:) tetszett:) és igen, tényleg 2-án van:) pedig nagyon sokan hiszik azt, h 1-jén, nem tom miért:S Ne foglalkozz az ilyenekkel:)

További szépeket!

szia:)

2010. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

én november 2-án születtem, de azt nem tudom hány órakkor.

a gyerekkori szerelmem pedig november 1-jén született. :)

2010. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagybátyám született nov. 1-én, de nem tudom, hány órakor.
2010. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én október 31-én, és mindig hozzáteszem, hogy az angolszász kultúrákban ekkor van Halloween, erre meg mindenki visszavág, hogy de az a halottak napja, holott az november 2. :) november 1. mindenszentek napja :)
2010. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ugye ugye :)
2010. júl. 22. 15:58
 6/9 anonim válasza:

Én is november elsején születtem 1990-ben este fél hatkor.

Jah télleg 2-án van halottak napja, de azé tök furcsa h minden szülinapomkor a temetőbe járunk!

2010. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem az egyik barátnőm született ekkor.. azt nem tudom hogy mikor..

viszont ahogy én tudom nem szokták leszólni amiatt h ekkor született..

2010. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én is november elsején születtem, 1979-ben, 11 órakor. És nekem is mondják néha, hogy halottak napján.

Egyébként szeretem azt, hogy ezen a napon születtem, már csak azért is, mert jó pár éve munkaszüneti nap.

A hátránya meg az, hogy ezért nem jönnek el anyósomék a szülinapomra, mert akkor "kell" temetőbe menniük.

2010. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 99 november 1👼👼
2016. dec. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!