Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő (férfiként) milyen nő...

Vízöntő (férfiként) milyen nő illene hozzám?

Figyelt kérdés

Semmilyen (jó) tapasztalatom nincs az asztrológiában, de most elkezdett érdekelni, hiszen ősi kultúrák is foglalkoztam ám ezzel, nem is keveset!


Egy ismerősöm, mikor az exem ott volt mellettem még anno, valahogy feljött, hogy én vízöntő vagyok, ő meg...mérleg vagy nem is tudom, na és mondta az ismerős, hogy hú milyen jó kombó az így párként, azok nagyon jól kijönnek. Na, nem biztos, hogy mérleg volt, nem ez a lényeg, persze javítsatok ki nyugodtan, érdekel.


Viszont akkor tapasztalataitok-tudásotok alapján, mit mondanátok, milyen horoszkópú lány-nő a legmegfelelőbb?


23 leszek most február 14-én... nem tudom mit kéne még megadjak esetleg magamról.


Köszi a válaszokat előre is!



2020. jan. 26. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Mérleg, vagy Oroszlán.
2020. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

Mosónő

Mosogatónő

Felmosónő

2020. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Nyilas !
2020. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nyilas?

Megtudnád indokolni?


Vagy bárki megtudná a válaszát, amúgy? :D

2020. jan. 26. 18:56
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, ebben a kategóriában én még soha sem olvastam indoklást, mely releváns, tényekkel alátámasztott és elfogadható volt. A válaszok itt mindig szubjektívek!
2020. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Inkább oroszlán,mint nyilas.A Vízöntőtt valószínűleg elnyomná a nyilas mivel általában szarkasztikus és/vagy hangos és néha kritikus is tudd lenni,de nem mindenki viseli el.(De ez igazából a chartodtól függ jobban.Az megadja hogy egy megadatott idő pontba,vagyis a szülinapod percre pontos ideje.Hogy abba a percbe hogy álltak a bolygók.A Vénusz például azt mutatja milyen vagy szerelembe.Persze a chartodba valamennyire el lehetnek nyomva azok a horoszkópok.Például nekem a Vénuszom az rák és többi az mind tűz jellemű.Vagyis elnyomom az érzéseim ha nem érzem magam kellemesen.Angolul több infót találsz)

A Vízöntő inspirálja a mérleget és emiatt döntés képesebbek lesznek :D (ritka lol)

2020. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Boldog szulinapot ;)


Attol fugg, hogy melyik hazadban van a

Vizonto Nap.... Ha peldaul a VII-ben, akkor joforman semmilyen....

2020. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Bár részben off amit írok, de véleményem szerint olyan nő illik hozzád akivel jól érzed magad, és megvan a közös vonzalom, érdeklődés egymás iránt. Ez nem az asztrológiáról szól. Szerintem ha leszólítasz, vagy bárhogy elkezdesz ismerkedni egy nővel nem azt fogod kérdezni hogy, milyen csillagjegyben született, ha meg erről is feljön a szó pl 1. randin akkor nem ez lesz a döntő szempont.


22/f feb. 18 (szintén vízöntő)

2020. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Oroszlan vagy nyilas!

Rengeteg nyilas vizonto parost lattam rovidtavon koztuk nekem is ez a tapasztalatom az oroszlanok..


De Hogy hosszutavon kivel is jossz ki az ezek jegyallasaibol kerul ki:

Aszcendens, 1.haz, venusz haz helyzete, mars haz helyzete!


Peldakent: kos- rak paros papiron “nem mukodhet” harmonikusan

A ferfi venusza bika az elso hazban az aszcendensen ul (ami kos) a no venusza ikrek ami az elso hazban van az aszcendensen ( ami bika)

Mars a ferfinel bika a nonel szinten mars ikrek a masodik hazban.

( Az elso haz a “kos” -e a kulso megjelenese a masodik a “bika”- haza az anyagiake..) megis ez harmonikus hosszutavu kapcsolatot iger koztuk. :) van meg mas tenyezo is de ez rovid magyarazat

2020. máj. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha te öntöd akkor egy töltő. Víztöltő
2020. máj. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!