Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpió férfihez ki illik...

A skorpió férfihez ki illik jobban? Vízöntő nő vagy Rák nő?

Figyelt kérdés

Nemrégiben tetszett egy skorpió férfi, és én Rák nő vagyok, a barátnőm pedig Vízöntő nő. Tudni kell róla, hogy iszonyatosan szabadságkedvelo és teljesen a maga útját akarja járni, ami nagyon vonzó volt a skorpió srácnak és hiába voltam ott én is, olyan volt mintha vakul követné a barátnőm és mágnesként vonzzana. Végül össze is jöttek. De mindeközben én is tetszettem neki. Hiába írjak a horoszkopok, hogy a rák jobban ossze illik a skorpioval, én csinalhattam bármit, sosem voltam elég a srácnak. Pedig sokkal értelmesebb vagyok, sokkal jobban egy hullámhosszon voltunk a fiúval. Mégis mindig ez a vízöntő lány kellett neki és úgy éreztem csak játszik velem. Eléggé rosszul esett a tudat, hogy bármit is felmutathatok, ez a vízöntő a ridegsegevel és visszafogottsagaval és fuggetlensegevel magához vonzza a skorpiót. Elvileg tudom, hogy a skorpionak mindig az kell, aki elérhetetlen, viszont attól mert a barátnőm ilyen szabad és független és ezzel elerhetetlenseget sugároz, attól még én sem vagyok kevésbé elérhetetlen. De bármit is csinálok, a skorpió srác szinte függ a vízöntő baratnomtol lelkileg és ezzel teljesen tisztában van a barátnőm is és élvezi az egész helyzetet. Nekem viszont eléggé rossz érzés, hogy nem kellek eléggé a fiúnak, csak játszik velem.

Nem értem..



2020. jan. 10. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Én vízöntő nő vagyok, volt skorpió pasim, de nem illettünk össze.
2020. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

*én sokkal erzelmesebb vagyok - akart lenni, nem "értelmesebb".

Szóval igen... Hiába, hogy a horoszkóp azt mondja, hogy nem illenek össze, a valóságban lehet, hogy tényleg az ellentétek vonzzák egymást. Tényleg folyton öltek egymást, kB minden nap. De lehet hogy annyira erős köztük a szerelem vagy a kémia, amit egy Rák nő sosem váltana ki olyan fokon, mint egy vízöntő nő. Hiszen a rák inkább alkalmazkodó és ragaszkodó, persze meg kell érte küzdeni keményen, mert ugye eléggé felenkek vagyunk.. De én úgy látom, a vízöntő a fuggetlensegevel mindent visz.. Köztük is egy állandó harc volt. A skorpio élvezte, hogy a vízöntő barátnőjét kB minden nap meg kell hódítani, mert legszivesebben a csaj minden nap kergetne a saját szabadságát. Emellett a lány mellett hiába is lennenk nagyobb összhangban a fiúval, akkor is folyton a barátnőm hajkurassza.

2020. jan. 10. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Apám Skorpió, anyám Rák, aki tökre alárendelődik neki. Én Rák vagyok, a kolléganőm, akivel nagyon nem tudok kijönni Skorpió.

Nem jó párosítás.

2020. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vízonto nő vagyok rák aszcendenssel. Nem tudom,miért, de folyton a skorpiókat vonzzom..annyira nem hiszek a horoszkópban,de tényleg mindig azokat vonzzom be
2021. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt veled azóta?
2021. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vízöntő csaj vagyok, rák aszcendensel. Egy skorpió pasi volt az úgymond legjobb barátom jó hoszu évekig. Oltuk egymást, baromi sokat veszekedtunk....
2021. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Skorpióhoz leginkább vízöntő illik, mint rák. A rák törékenyebb és érzékenyebb a skorpió csipkelődéséhez, de a vízöntő az erősen tud a skorpiónak határt szabni.
2022. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!