Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire illik össze egy rák...

Mennyire illik össze egy rák nő és ikrek férfi pár?

Figyelt kérdés
Várható-e hosszú távú kapcsolat vagy közös jövő ebben az esetben?

2020. jan. 30. 02:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Természetesen én sem hiszek ebben 100 %-ban, de a rák általános jellemvonásai nagyrészt igazak rám nézve. Csak ezért voltam kíváncsi, hogy párkapcsolat terén mi a helyzet, de volt aki egyből nekem ugrott. Hát nem is értem, hogy keveredik az ilyen egyén ehhez a témakörhöz, akit egyáltalán nem érdekel. Maximum csak annyi, hogy leégessen. De tudatom vele, hogy ez nem ciki dolog, nagyon sokan hisznek benne. Ha nem az a kategória vagy, semmi keresnivalód itt...
2020. jan. 30. 19:17
 12/13 anonim válasza:

"nagyon sokan hisznek benne"


Aham, régen mindenki azt hitte lapos a föld és le lehet esni a széléről 😂 Na ez is pontosan ugyanilyen....

2020. jan. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hát most nálam pl az a helyzet, hogy az ikrek párom lelépett vagy fél éve, néha egy egy érzelmes pillanatában előjön, megszeretteti magát újra velem, én hiszek neki, mert rák vagyok és szerelmes belé a végtelenségig (egyenlőre) ő pedig szépen pár nap múlva undormány módon beszél velem és elküld a búsba, mert sok lesz neki az, hogy komoly kapcsolatot akarok a szakításunk után is. Mikor együtt voltunk nem kívánhattam volna jobbat, a tenyerén hordozott. Aztán valami elkattant nála. Remélem vissza fog térni hozzám, mert nálam senki nem fogja jobban szeretni és ő volt a legjobb és nagyon tudta, hogy hogyan szeressen engem. Én nagyon tudok, de ez nem feltétlen azért van, mert rák a csillagjegyem neki meg ikrek. Csak leírtam, hogy eléggé megsínylem jelenleg az ikrek "szerelmemmel" aki már kb szét roncsol érzelmileg. De ismétlem nem azért feltétlen, mert ikrek. Ha szerinted azért, akkor hidd azt, mindenki tegye ahova akarja a történetem.
2020. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!