Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek csillagjegyük embereket...

Ikrek csillagjegyük embereket minek irnád le őket? Szerintetem kedvesek legalábbis hozzám

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 20:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
Anyukám ikrek. Ő sokat beszél, társasági ember, szereti a zenét és a táncot, mindig tud miről beszélni sőt néha túl sokat is beszél. Anyagias. Jó az ízlése és jól főz. Muszáj mindig mindenbe beleszóljon. Csak saját magáról tudja megtartani a titkokat. Viszont ha valaki elmond neki valamit azonnal adja tovább. Nem valami jó titoktartó. Segítőkész. Nem túl türelmes.
2020. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 jdfGabrella ***** válasza:
100%
Kedvesek
2020. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen...allandoan dumalnak nem birjak befogni es csak magukrol
2020. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
16%
Köcsögök
2021. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én az ikreket inkább a mérleghez hasonlítanám.


Nagyon nehéz kiismerni, nagyon labirisak, nem tudni sose, hogy milyen hangulattal fog fogadni, na most veszekedni akar vagy jó kedve van és jó hangulata és mindenkivel kedves.


Kiszámíthatatlanok néha több éves témát is előhoznak és veszekednek is akár rajta.

2022. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sokszor vidám,harsány,nagydumás,nekem Rákként túl sok.

Viszont van egy sötét,gonosz,hazug, bosszúálló oldala is némely Ikreknek.

2022. máj. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!