Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak ès halak szerintetek ezek...

Bak ès halak szerintetek ezek jó csillagjegyek? Jól kijöttök ezekkel?

Figyelt kérdés
2020. febr. 27. 17:14
1 2
 11/15 anonim válasza:
Hát a halakat mindenek mondanám csak nem intelligensnek,mindig a saját gondolatukhoz kötödnek még ha a másik egy jobbat mond.Van halak barátom lehet vele beszélgetni.Ez az a jel az iker mellett ami nagyon kétszínű.Amúgy nyilas vagyok tehát nem bírom a kétszínűséget sem a logikátlanságot.A Bakot szeretem szerintem ő az aki még a szemedbe mondja a dolgokat.Impulzív tudd lenni döntéseibe.Általában bokdogok.Én személy szerintem szeretem a bakot :D
2020. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Bak. Két ellentétes személyiségjegy dolgozik benne egyszerre. Ezért túlagyal dolgokat. Nagyon tud szeretni és ragaszkodó. Szereti élvezni az életet, de odafigyel másokra, figyelmes másokkal. Nem felelőtlen. Érzékeny. Nem tud hazudni.


Halak. Felszínes. Csapatban szeret és néha tud is irányítani. Rendetlen. Figyelembe veszi mások igényeit, ha neki úgy jó. Könnyelműen ígérget és emiatt nem mindet tudja betartani. Néha túlszervezi a dolgokat. Képes ajándékokat osztogatni, ha megteheti, hogy vele is jól bánjanak. Szokott hazudni.


Mindkettő szereti kiszínezni a történeteket amiket elmesél.


Megfelelő hozzáállással mindkettővel ki lehet jönni.

2020. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Asztrológia egy nagy blöff: egy ismerősömmel ugyan aban az évben, ugyan aznao születtünk. Még csak nem is hasonlítunk. De egy másik bizonyíték: ismersz ikreket? Még véletlenül sem azonosak a tulajdonságaik....
2020. márc. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én halak nő vagyok és 18 éve egy bak nő a legjobb barátnőm. Vele olyan nyugodtságot és biztonságot érzek, mint senki másnál. Szerelmi téren sajnos nincsenek tapasztalataim, de nem hinném, hogy ezt nézve rossz páros lehetne..


Ja és a halak az egyik legszuperebb jegy a világon. Aki mást mond, az nem ismeri eléggé ;)

2020. márc. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Halak férfi vagyok, bak aszcendenssel. Hát nem a legjobb vegyités.


Sokszor szeretnék kipróbálni dolgokat (a halak énem), aztán lebeszélem magam, hogy minek, hülyeség, felesleges (bak énem) :D

2020. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!