Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a legrosszabb, legkibír...

Melyik a legrosszabb, legkibírhatatlanabb csillagjegy?

Figyelt kérdés
Nyilván szubjektív válaszokat várok, esetleg 1-2 szó indoklással.
2020. márc. 1. 22:19
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
60%
Oroszlán... minden csak akkor jó ha ő csinálta meg, másnak nem lehet igaza csak ha azt gondolja amit ő. Amiről ő nem tud az nem is létezik,ami van az csak úgy létezhet ahogy ő gondolja. Minél kevésbé van igaza annál hangosabban, vehemensen mondja a magáét. Ez tucatnyi oroszlán ismerős alapján.
2020. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
#31 Totálisan leírtad anyámat. Minden szava igaz.
2020. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
74%
32- nek Skorpió vagyok, velem sem egyszerű de legalább nem unalmas 😁 Viszont némi odafigyeléssel meg tudom mondani valakiről hogy milyen jegyben született,lásd fentebb az oroszlánt 😊 Ráadásul amilyen csípős a nyelvem ezt meg merem mondani vagy merem/ tudom provokálni. Nagyképű de buta vízöntő kolléganőt bármikor olyan helyzetbe tudom hozni hogy leégeti magát mások előtt beszélgetés közben. Mondanom sem kell hogy amióta a főnök látja milyen "szakértő" azóta már nem ő a világ közepe nálunk. 😁
2020. júl. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%

Hú de gyűlölöm a skorpiókat. 🤣

Halak

2020. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%

Én is rühellem a skorpiókat.. főleg, ha nő.

Oroszlán

2020. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
35os igen, a skorik a legnagyobb manipulátorok, leggonoszabbak, legkétszínűbb sz. rok... Mármint akiket én ismertem. Kb 8 skorpió...
2020. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
71%
Azért az nem feltétlenül rossz ha a kollégáról kiderül hogy csak a mellénye nagy de nincs szakmai tudás mögötte. Az sem ha emiatt nem a többiek dolgoznak helyette. Bevett gyakorlat lett hogy ha félre tájékoztatta az ügyfelet akkor hozzá küldjük át és magyarázza meg neki hogy múltkor rosszul mondta az jogszabály ellenes és ez az igazi,törvényes megoldás amit mi többiek mondunk.
2020. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Skorpió, Vízöntő, Szűz.
2020. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
56%
Amelyikben a zsarnok ofők születtek, akik nem engedik wcre menni a gyerekeket vagy enni meg inni.
2020. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
89%
Anyósomé.
2020. okt. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!