Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a legrosszabb, legkibír...

Melyik a legrosszabb, legkibírhatatlanabb csillagjegy?

Figyelt kérdés
Nyilván szubjektív válaszokat várok, esetleg 1-2 szó indoklással.
2020. márc. 1. 22:19
1 2 3 4 5
 41/49 anonim válasza:
73%

Szerintem nincsen feltételnül egy "legrosszabb" csillagjegy, így te, vagyis a kérdező, ne az alapján dönts, amit mások írnak. Szerintem először jobb kitapasztalni mindegyik jegyet és azután ítélkezni, hiszen a kollegák (a többi kommentelő) is csak a saját véleményüket mondták el, ami pedig nem szentírás.

Én nyilas vagyok. Tapasztalatom szerint a legvisszataszítóbb csillagjegy a skorpió (persze ez csak az én véleményem).Hogy miért? Apám is egy skorpió és nem túlzok, ha azt mondom,hogy nagyon erőszakos, mogorva. Rendszeresen alkalmas durvább nevelései módszereket, rögeszméje, hogy minket, a gyerekeit az ő tökéletes másává formázza. Rendszeresen mutatja fel például a diplomáit és jön azzal, hogy tőlünk is ilyen eredményeket vár,bár ez nem a legdurvább dolog. Megesik, hogy olykor élesen szól vissza anyámnak is (aki amúgy halak),őt pedig nagyon könnyű megbántani, így ezekkel az elszólásokkal legtöbbször mély sebeket hagy szegényben.

Most jöhet mindenki azzal, hogy ezek nem is olyan nagy dolgok, kicsit sem durvák, ettől még egy csillagjegy nem lesz rossz, satöbbi. Mégis, azért esett a skorpióra a választásom, mert a többi jeggyel úgy különösképpen még nem volt konfliktusom.

2020. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim válasza:
100%
Skorpióról, bakról szokták ezt mondani, de szerintem nem lehet általánosítani. Láttam már példának okáért oroszlánt is elviselhetetlent (volt aki meg nagyon jó fej, kedves), de mondhatnám ezt másra is. Én pl. halakkal találkozom össze ritkán, érdekes dolog, nem tudom, hogy amiatt-e, mert ritka csillagjegy, vagy gyakori, csak valahogy taszítjuk egymást. Én egyébként mérleg vagyok, szerintem nekem is van kibírhatatlan tulajdonságom, ahogy mindenkinek ;)
2020. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
42-én pedig mérleggel találkozom nagyon ritkán. Halak vagyok :D
2020. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim válasza:
100%
Szűz, Mérleg, Vízöntő, Kos, Ikrek.. persze vannak kivételek
2021. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim válasza:
#23-as. Én férfiként nyilas, barátnőm meg húgom kos. Teljesen igaz ránk sajnos... :/ De azért jót nevettem.:D
2021. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim válasza:

Mérleg, mert nagyon kétszínű, mindenkit manipulál, hazug és egyszerűen csak szerencsétlenek.

Rák, mert túlságosan érzékeny, mindent magára vesz, azt nem is róla van szó, manipulátív ő is, levisz az életről, kétszínű, lelke mélyén elég rossz indulatú és féltékeny.

Minden csillagjegyhez amúgy lehetne valamit hozzáfűzni, de szerintem engem talán a legjobban a rákok meg a mérlegek irritálnak a legjobban. Pedig elvileg a halak meg a rák egyik legjobb páros..

Halak vagyok (nekem is ugyanúgy meg vannak a gyengeségeim)

2021. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

#46 vagyis utolsó válaszoló

"Mérleg, mert nagyon kétszínű, mindenkit manipulál, hazug és egyszerűen csak szerencsétlenek."

Ez inkább ikrek tulajdonság, mint mérleg. A mérleg az egyenes és együttérző, az egyik legérzékenyebb jegy a levegő elemben, míg az ikrek és a vízöntő ezek erősebbek.


"Rák, mert túlságosan érzékeny, mindent magára vesz, azt nem is róla van szó, manipulátív ő is, levisz az életről, kétszínű, lelke mélyén elég rossz indulatú és féltékeny."

Ez meg inkább skorpióra jellemző leginkább.

2022. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

#44

"Szűz, Mérleg, Vízöntő, Kos, Ikrek.. persze vannak kivételek"

A vízöntő miért rossz jegy?

A vízöntő az egyetlen jegy a levegő elemben, amelyik stabil és nem ingadozó, mint ahogy a mérleg és az ikrek.

2022. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Nyilas
2022. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!