Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi kos nő?!

Rák férfi kos nő?!

Figyelt kérdés

Van valakinek ilyen kapcsolata?

Ha igen, milyen az?



2020. márc. 8. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Van rak kos felallasban
2020. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
semmilyen. Ha azt hiszed ennek van jelentősége, akkor az már régen rossz. Nem értem miért keresnek ilyen dolgokban kibúvót az emberek. Egyáltalán hogy merülhet fel olyan kérdés, hogy számít-e melyik hónapban született az ember.
2020. márc. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyu kos, apu rák. Folyton vitáztak, verekedtek, megcsaltak egymást..
2020. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Mi 15 éve vagyunk együtt jóban és rosszban, jobb társat el sem tudnék képzelni a férjem helyett. Nem verekszünk, nem csaljuk egymást. Egyenlő félként tekintünk egymásra.
2020. márc. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Abból lesz a skorpió gyerek.
2020. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sose néztem meg egyetlen párom, partneremmel sem a horoszkópi "egyezőséget" nem ebben kerestem a megoldást, hanem a kapcsolatunkban, abban hogy mennyit tettünk bele, mennyire volt a közös gondolat, hullámhossz. A figyelmesség, a másikra hangólódás ezerszer többet ér bármilyen horoszkópnál.
2020. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Ha még aktuális, nálunk ez van.

Úgy gondolom, kiegészítjük egymást. Én roppant lobbanékony és hirtelen vagyok, fejjel megyek a falnak, szóval tipikus.

A férjem hátán fát lehet vágni.

Igaz, mindketten határon születtünk, férjem majdnem oroszlán, én majdnem halak.

2020. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!