Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a baj a halakkal?

Mi a baj a halakkal?

Figyelt kérdés

Én halak vagyok ikrek aszcendenssel. Itt gyakorin és más oldalakon is sok kritikát olvastam a halak jegyű emberekről. Érdekelne hogy tényleg az emberek nagy része ezen a véleményen van? És mi lehet ennek az oka? Úgy gondolom nem egy horoszkóp határozza meg a jellegünket. Gyerekkor, neveltetés, szocializálódás stb...

Vélemények ?



2020. márc. 8. 12:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Halak nap, halak aszkendens, ha ez számít.


Ugyanolyan szerencsétlen vagyok, mint az előző válaszoló. Csak hiába akartam, nem tudtam egy drogra se ráfüggni (hogy vmi motiváljon), mert nem okoznak örömöt. Ha nem sikerül vhogy kilépnem, akkor a további vegetálás marad, de sztem előbb-utóbb meg fogok őrülni a gondolataimban.


Többször is magamtól lábra álltam amikor az élet padlóra küldött és próbáltam a reményt fenntartani, de a legutóbbi betalált. Segítséget meg hiába kértem, csak közhelyeket kaptam. Ennyi.


Más halak ismerőseimet sem a legsikeresebb személyeknek ismertem meg, szinte mindegyikük vhogyan alá van rendelve dokgoknak vagy másoknak. Egyébként rendesek, és nem jellemző rájuk pl. a szharkeverés, viszont a rendezetlenség/szétszórtság annál inkább.


Azok az ismerőseim, akik ikrek alá esnek, mind kétszínű, skizo alakok. Furcsa egybeesések...

2020. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%

Halak akiket ismerek

-egy nő aki egy igazi rbanc. Mindig az kell neki aki a másé

-egy férfi akinek a világon a legjobb humora van de sose adj neki kölcsönt

-egy másik nő, akitől olyan bölcsességet tanultam,amiket sose felejtek el amig élek,de nem neki való a munka vilaga

-egy másik férfi aki mindig kedves és előzékeny volr velem

-ket másik nő akik nagyon jó barátaim annak ellenére hogy sokszor próbára tettük egymás idegeit

-egy halak nő aki új kollega és az első mptől szimpatikus de nagyon szétszórt


És ha még több halat ismernék még vegyesebb lenne a véleményem

2020. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%
szálkásak
2020. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Én halak vagyok nagyon várom, hogy egy hatalmas yachton űcsörgő milliomos kifogjon és megcsókoljon, utálom már ezt az állandó lebegést.
2020. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

na ezért utálom a halakat!


már írt is egy hogy ő meg utálja a rákokat :D


a kérdés ugyan nem arról szólt de én ezt elfogadom, utáljuk kölcsönösen egymást, nekem ezzel semmi gondom! :D

2020. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

# 11


"sztem előbb-utóbb meg fogok őrülni a gondolataimban"


Nekem erre a zen meditáció vált be. Elég sok hülye gondolatot, gondolkodást tudtam így elengedni.. Lehet neked is megér egy próbát, ha úgy van rá lelkesedésed ;)

2020. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Az en párom halak. Csak hogy legyen itt pozitív nem drogos példa is. :D Szoval baromi vicces, csak kicsit bunkó módon, szerencsére nekem bejön, sokszor megnevettetjük egymast. A munkáját szereti, nem költekezik feleslegesen, nem függője semminek. Na jó, napi pár szál cigi, de nem vészes módon. Mindenkivel jól kijön, de a hisztit nem szereti. Rábaxott mert én meg oroszlán vagyok. Elméletileg össze sem illünk horoszkópilag, a valóságban meg de, bár kicsit mindketten makacsok vagyunk, nehezen ismerjük be ha hibáztunk. Viszont kedves és törődő, valamint segítőkész is azokkal akiket szeret. De pl hajléktalannak soha nem adna egy forintot sem szerintem. :D Szoval nem minden a horoszkóp.
2020. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Eleve rossz a megfogalmaszás. Semmivel nem jobb vagy rosszab egy halak egy bármilyen más jegynél. Vannak jegyek, amik jól kijönnek egymással és vannak, akik nem. Ezek alapján fogsz itt választ kapni. Emellé jön egy jó adag személyiség is.


Én bika vagyok és nekem a halaknál nincs jobb a világon. Viszont az ikrektől megzavarodok.

2020. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
a hulye kérdéseik
2020. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én pozitív és negatív tapasztalatot is szereztem. A legjobb barátnőm halak volt ő csúnyán átvert, viszont az új legjobb barátom is halak(ő fiú) vele szoros a kapcsolatom.
2020. márc. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!