Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpió a halakkal vagy az...

A skorpió a halakkal vagy az ikrekkel jön ki jobban?

Figyelt kérdés

Általános jellemzésben mindig azt olvasom, hogy a vízjegyek ( skorpió, halak, rák ) jól kijönnek egymással, sokkal jobban mint a levegős jegyekkel. Nekem viszont sok skorpió barátom van, a párom is skorpió, én pedig ikrek vagyok. Eddig egész életemben vonzottam magamhoz a skorpiókat, pedig nem vagyok víz jegy. Tudom, ez nem a csak a horoszkóptól függ, de eddig azok a skorpió ismerőseim, akiket megkérdeztem, hogy halak vagy ikrek mindegyik azt mondta hogy eddig még csak az ikrekkel jöttek ki jól párkapcsolatba, többségük nem is jön ki a rákokkal meg a halakkal. Lehet hogy ez csak az én skorpió ismerőseimnél van így?

Valaki mondana nekem tapasztalatot?



2016. ápr. 1. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Skorpió vagyok, a férjem halak. A bátyám ikrek, csak sátoros ünnepekkor beszélünk.
2016. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt van, hogy az ellentétek vonzzák egymást, illetve rengeteg múlik az aszcendensen és a holdjegyen is. Illetve azon is ugye hogy lett nevelve az illető. Ahogy észrevettem a horoszkóp [+ aszcendens + holdjegy] inkább azt adja meg, hogy milyen repertoárból tud "válogatni" az ember ahogy fejlődik, a többi már a környezeten és a személyen múlik, hogy ezekből a jellemzőkből melyik éleződik ki, és nyomódik el.


Valamint a férfiak és a nők sokszor eltérőek egy adott jegyben. A vízöntő nők pl rettentő idegesítőek és pattogóak számomra, a vízöntő férfiak pedig elvontak, de közel sem olyan idegesítőek.


De egy jegyen belül, pl az se mindegy, hogy közel van e a másik jegyhez. Én pl szűz vagyok közel a mérleghez, így minimálisan mérleg jegyek is előfordulnak bennem.


És persze, az sem mindegy, hogy a víz ellentéte nem a levegő, hanem a tűz. A földnek a levegő. Nem is csípem a levegő jegyű nőket. Az összes akivel találkoztam és utólag kiderülvén levegő jegyű volt, [főleg ikrek] mind végeláthatatlanul idegesítő és pökhendi volt.


Az elemen belül a jegyekre éleződnek még ki a dolgok. A levegő cserfes szószátyár, érzékeny lelkületű, művész, érdeklődő, tanulni vágyó, liberális, laza.


Vegyük pl a Mérleget: míg az Ikrek [főleg az Ikrek] és a Vízöntő imádnak beszélni, a Mérleg inkább a háttérben meghúzódó, liberális művész, figyel, tanul, laza, nem szereti a megkötést, a stresszt, de nem pattog úgy mint a többi. Na persze ezeket erősítheti vagy visszafoghatja a holdjegy és az aszcendens, így lehet, hogy létezik visszahúzódó Ikrek, és a végletekig pattogó Mérleg. Remélem azért érted a dolgot a kacifántosságom ellenére.


Valamint akkor a párkapcsolatról. A Szűz és a Nyilas elvileg az egyik legkevésbé összeillő pár. Mégis az én pontosságom, logikám, maximalizmusom és emiatti idegbetegségem, és furcsa humorom tökéletesen kiegészül a párom pontatlan, de spontán, lassú, vidám és nyugodt természetével. Az aszcendens és a holdjegy valamint a másik ember körülményei, élete, megszokásai itt is közrejátszik, de nem szabad azt kijelenteni, hogy két ember a horoszkópuk miatt 100 hogy nem tud kijönni egymással. Annyi variáció, és lehetőség van, annyiféle ember annyiféle tapasztalattal, és világnézettel, gondolatokkal, hogy még akkor is fogsz találni valakit aki megért az adott jegyben, ha eddig csak rossz tapasztalataid voltak a jegy emberével.

2016. ápr. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan párkapcsolatról nem tudok nyilatkozni, nincs ilyen felállás a ismeretségi köreimben. Viszont a skorpió sógornőm az ikrek édesapjával nincs kimondottan felhőtlen kapcsolatba, na ő pl tényleg leginkább vízjegyekkel jön ki,( a bátyám is rák és 10 éve együtt vannak.) Illetve ott van a skorpió unokanővérem, és az ikrek unokahúgom.-Mondanám, hogy, mint tűz és víz, de ez esetben levegő és víz. Szóval totál ellentétesek, és amíg mindketten a szülőknél laktak mindennap, minden apróságon össze tudtak kapni. Ne épp a legjobb volt a kapcsolatuk. Szóval ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy nem Szentírás, hogy így kell lennie ahogy mondtad. Azt is, mondják, hogy a bika és a kos nem illik össze, aztán érdekes módon évek óta együtt vagyunk a párommal és igen jó a kapcsolatunk, szintén a másik testvéremék, és még jó néhány ilyen felállást ismerek.
2016. ápr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 maryjane89 ***** válasza:
ez tényleg egyéne válogatja.én mint ikrek háborús viszonyban álltam egy skorpióval. de ez csak egy sajátságos skorpió. meg kell egymást ismerni, időt kell egymásnak egymásra szánni
2016. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!