Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a baj a halakkal?

Mi a baj a halakkal?

Figyelt kérdés

Én halak vagyok ikrek aszcendenssel. Itt gyakorin és más oldalakon is sok kritikát olvastam a halak jegyű emberekről. Érdekelne hogy tényleg az emberek nagy része ezen a véleményen van? És mi lehet ennek az oka? Úgy gondolom nem egy horoszkóp határozza meg a jellegünket. Gyerekkor, neveltetés, szocializálódás stb...

Vélemények ?



2020. márc. 8. 12:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

A munkámból, egyes életeseményeiből kifolyólag nagyon sok emberrel találkoztam, ismertem meg. Nem igazán láttam összefüggést a között ki milyen ember és melyik hónapban született. Ha létezik is asztrológia akkor az csak keret, váz, nem pedig a kész élület.

Képzelj el egy betonalapot. Az már az embertől függ mi épül rá, lakóház, irodaház, vagy üzlet. Pont ennyire színesen tudnak lenni az emberek is.

2020. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Azthittem csak nekem vannak hülye gondolataim,de ezekszerint ez azért jellemző a mi köreinkben (halak)+egy kicsit ez a depresszív állapot,amiből egyedül akarunk kijönni.
2020. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A halak nem depresszívek. Élnek, mint hal a vízben. Aki depresszív, az mástól van, nem attól, hogy hal.
2020. márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én is halak vagyok, nem látom sehol, hogy bárki is kimondottan utálná ezt a jegyet. A skorpiókra többen fújnak
2020. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!