Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz-e, hogy a kosok, skorpiók...

Igaz-e, hogy a kosok, skorpiók és oroszlánok hazudósak, megtévesztők, kiforgatnak szóban, vagy hasonló?

Figyelt kérdés
Úgy értem persze, nagyobb arányban, mint esetleg mások is... Ha igen: ez makacsságból, uralkodási vágyból, vagy miből adódhat szerintetek? Köszönettel várom a tapasztalatokat!

2020. márc. 27. 15:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Az asztrológia sokkal mélyebb és összetettebb és egy embert nem csak a "csillagjegye" (hivatalosan a nap jegy) szerint szabad elemezni, illetve megítélni.

Skorpió nap jeggyel elmondhatom, hogy nálam őszintébb ember sincs. Képtelen vagyok hazudni, a kegyes hazugság se menne, egyszerűen a lelkiismeretem nem engedi. Ha pl.: valaki nagyon meg is bántott, akkor vagy nem mondok semmit, de nem hazudok. Ha kérdeznek, őszintén válaszolok. Nekem ez a normális, logikus és legegyenesebb dolog, sajnos nem mindenkinek jön ez természetesen.

A skorpióknak nagyon fontos a hűség és az őszinteség. Azért is "szúrunk" és vagyunk "csípős nyelvűek", mert az igazság fáj. Nem kerítünk, az igazat fogjuk mondani, nem azt, amit mások hallani szeretnének.

A szavak kiforgatása pedig inkább egy általános emberi rossz tulajdonság, ami mindenkiben benne van többé-kevésbé csak más szituációban jön ki. Személy szerint nem szokásom ezt tenni. Na meg, ha valaki normális velem, én is az leszek vele. Az alattomos szenny viselkedéssel megáldottakat pedig próbálom elkerülni, nem kell és szabad lesüllyedni. Elég, hs az ember a saját igazát tudja, felesleges veszekedni és ok nélkül megbántani másokat. Élni és élni hagyni.


Mivel főleg a skorpióról érdekelt még vélemény, így, ha van még kérdésed akár a skorpiókkal vagy a többi jeggyel kapcsolatban, akkor nyugodtan írj!

Remélem segítettem, további szép napot!

2020. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kos: mivel makacs általában őszinte és egyenes. Csaj nagyon nyomós esetben hazudik.

Skorpió: szeret manipulálni, de az nem hazugság ott inkább a mondandó kiforgatása,nem pedig az igazság eltitkolása játszik.

Oroszlán: szintén nem hazudós fajta(rosszul is csinálja), inkább az ego, ami negatív tulajdonsága

2020. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. ápr. 5. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!