Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz hogy tűzees csillagjegyű...

Igaz hogy tűzees csillagjegyű jobban kijön egy levegő jegyel mint két tűzes csillagjegyű? Tudom nem csak ettől függ.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 13:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Apám oroszlán csillagjegyű azt vettem észre víz jegyűekell jobban kijön
2020. ápr. 2. 13:11
 2/6 anonim ***** válasza:
És? Olyan vagy mint apád?
2020. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nem csak ezeken múlik van ott más bolygó is.


De ha nagyon az elemeket nézd akkor:


Tűz és a levegő = levegő élteti, táplálja a tüzet


Tűz és tűz = tűz ellen egy másik tűz az az ellentűz - kioltják egymást

2020. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Oroszlán vagyok, az exem szintén. Utólag jöttem rá, hogy nem tudtam mellette kiteljesedni egyáltalán, nem tudtam magamat adni.

Utána egy mérleggel hozott össze a sors, ami ugye levegő jegy, és tökéletes kiegészítői vagyunk egymásnak. Tényleg társakként, partnerekként működünk, gyakorlatilag tökéletes az egész :)


De ez nyilván nagyon sok mindentől függ.

2020. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyilasként azért nem szeretem a levegő jegyűeket, mert rengetegszer képmutatóak, álarcokat viselnek és használják az embereket és rengeteg szem.tségben benne vannak, amikbe nem értem, hogy miért mennek bele felnőtt fejjel is, tiszta h.lyeség. Mindig azt hazudják minden jegyű embernek, hogy ők mindenkihez tudnak alkalmazkodni, közben pedig a leginkább öntörvényűek. És mindenfelé azt olvassuk, hogy a Nyilas mennyire független és öntörvényű, ami nem igaz.

Egy fokkal számomra talán jobb a Mérleg, de az is csak hazudja, hogy szereti az intelligens embereket, mert mindig manipulálni akar, nekem ilyen tapasztalataim vannak, nagyon sok. A mérleg férfi kapcsolatban csak a buta nőkkel szeret együtt lenni.

2020. ápr. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Helló!


A csillagjegy felejtős. :)

Vagy kijöttök, mert az együtt járás során ~reálisan megismeritek egymást, és úgy gondoljátok, hogy egy életre tudtok egymással élni, vagy felejtős. Akkor mindegy, hogy a kecskebéka a púpostevével köt-e nászt. :)

2020. ápr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!