Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ennyire kiállhatatlan a...

Ennyire kiállhatatlan a skorpió jegy?

Figyelt kérdés

Volt párom,akivel három évet éltem, Skorpió.Én Oroszlán vagyok. Jól megvoltunk,de nagyon sértődékeny és néha hisztis volt. Engem egy Vízöntőért cserélt le, akivel néha szóban megölték egymást, ez a kapcsolat bő egy évig tartott. Jött még egy Vízöntő,akit csak úgy , egyik napról a másikra leépített, itt egy hónap sem volt az egész. Tavaly volt egy Bika, akivel nagy románcnak indult, fokozatosan kihűlt,sok hiszti és duzzogás után. idén jött neki egy Mérleg, jóval idősebb, itt most a Mérleg tette ki két hét után,de sok írogatás után a hét elején újrakezdték és állítólag most dúl az "igazi " szerelem. Mindezt onnan tudom, hogy a volt párom nekem ír, ha bánata van és tanácsot kér. Annak idején magamat hibáztattam a szakításért,de a négy utánam jövő mind igazinak, nagy szerelemnek indult és mind így végződött. A Skorpió exem szerint ő nem hibás,a többiek nem értették meg. Hozzáteszem, hogy exem nyersen szókimondó, sem családjában,sem munkahelyén nem hagyja magát.

Ennyi kudarc után viszont, nem hinném, hogy a másik felekben volt a hiba. Ennyire kiállhatatlan a Skorpió jegy ? Vagy ez egyedi dolog lenne ?


2020. ápr. 9. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem azért ilyen mert skorpió... Azért ilyen mert nem jó nevelést kapott vagy mert szimplán ostoba.

Nem határozza meg senkinek sem a tulajdonságait az hogy milyen jegyben született.

Csak hogy példát hozzak rá a nővérem is skorpió és a világ egyik legjószívűbb embere, doktorira jár, nem volt sok párja de azokkal mindig tisztességesen viselkedett stb.

Kérlek hanyagold ezt a "ez meg ez a csillagjegy ilyen meg ilyen tulajdonsággal rendelkezik?" dolgot mert a világ legnagyobb butasága. Minimális inteligencia kell hogy ezt valaki megértse. Legyen neked is ennyi

2020. ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Igen, az en tapasztalataim is hasonlok igaz munkakapcsolatban, folyamatos megjegyzeseikkel meg a masikon probalo uralkodasuk elviselhetetlenne teszik oket. Utasitgatnak megjegyzeseket tesznek ugyhogy te nem kerted es nem is erdekelt. Jo parszor beszeltem vele/veluk alljanak le szepen csunyan semmi ertelme nem volt a maguk szarsagat fujtak tovabb. Miutan veglegesen kibxsztam veluk meg az is az en es mas hibaja volt meg ment a puffogas meg a vergodes...

Gondolom kapcsolatban is hasonlok lehetnek..


En is oroszlan vagyok engem kifejezetten szeretnek kostolgatni de mindig jol jartak :)


Eddig egy skoprio no kivetel volt van az eletemben akivel az elso perctol fogva nagyon jo baratsagoy apolunk annak ellenere hogy ritkan talalkozunk. O a skorpio jegynek valami felsobb szintjet kepviselheti nem ezt az ... also szintu pince reszleget :)

2020. ápr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ui te meg ne legyel neki a lelki szemetesladaja miert beled torli meg a labat es hallgatod meg a siras rivasat? Ha annyira jol tudja oldja meg egymaga a lelkigyotrodeseit es ne masok energiait szipkazza el.
2020. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2# tehát a válaszod alapján mivel volt nálad is kivétel, te is láthatod hogy a horoszkópnak semmi köze a viselkedéshez
2020. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"A Skorpió exem szerint ő nem hibás,a többiek nem értették meg."


Talán ezt a pasit úgy felejtsd el, ahogy van. És ennek semmi köze ahhoz, hogy Skorpió. Nagyobb köze van az anyjához. Vagy te a lábtörlő akarsz lenni, aki abban reménykedik, hogy majd csak visszamegy hozzád, ha minden kapcsolata kudarcos? A te dolgod.

2020. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha szerinted csak azért ilyen, mert skorpió, akkor van még rajta kívül háromszázezer hasonló férfi Magyarországon.
2020. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Skorpió férfi vagyok. A 20 éves általános iskolai osztálytalálkozón azt mondta az egyik kedves hölgy, hogy ha várandós lenne, és a gyermeke Skorpió várhatóan lenne, inkább elvetetné. (Pedig a 20 év alatt nem is találkoztunk.)

Tehát - ne szépítsük - a halálomat kívánta. Még nem kötöttem föl magam.

2020. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
* a gyermeke várhatóan Skorpió lenne...
2020. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én skorpió vagyok és általában kedvesnek, segítőkésznek gondolnak, olyannak, akinek jó a természete. Kifejezetten tapintatos és empatikus vagyok, nem egy mindenkit kiosztó ember.
2020. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat,még annyit a sztorihoz,hogy itt én vagyok férfi, akiről pedig kérdeztem,egy huszonéves,jó megjelenésű hölgy.
2020. ápr. 10. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!