Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi nyílas lehet hosszút...

Rák férfi nyílas lehet hosszútávú kapcsolat együt? Igaz nyílas nőkre nincsen önbizalmunk?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 22:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Rák férfi nyílas nő
2020. ápr. 16. 22:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából ezt nem így nézzük.Az egész chartodat kell tudni ehhez (Azt úgy tudjuk,ha helyet és időt tudjuk.Utána egy chart kalkulátorral kiszámoljuk,de ezek mind angolul vannak.)Tegyük fel hogy egy embernek főleg Nyilassa van és a másiknak főleg rák.Szerintem ez egy teljesen jó kapcsolat lehet.Amúgy ha elküldöd,hol és mikor születettek akkor szívesen meg nézzem a hogy mennyire illettek össze.
2020. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hü-lye-ség.

A horoszkóp NEM mondj meg hogy melyik embernek milyen tulajdonságai vannak. 1996.12.10-én születtem és visszahúzódó, csöndes, szerény, jószívű ember vagyok. Van egy ismerősöm aki 1996.12.11-én született (1 nappal később mint én) és tökéletesen az én ellentétem: hangos, sokat beszél, szexmániás, magabiztos stb.

Tessék itt a válasz, nem fogja megmondani a horoszkóp hogy kinek milyen tulajdonságai vannak.

2020. ápr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tökéletes párosítás!
2020. ápr. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!