Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nők mennyire hűségesek...

Skorpió nők mennyire hűségesek, illetve nagyok az elvárásaik?

Figyelt kérdés

Keresztlányom Skorpió,25 éves. Öt év alatt az ötödik kapcsolatában van, és megint ugyanaz a műsor van. Állandóan megsértődik mindenen,néha napokig szóba sem áll a barátjával.

És a legkisebb gondnál már szakít. Utóbb vele szakított valaki,ezt nem viselte el, tombolt.És addig fondorkodott,hogy újrakezdték,csak azért, hogy ő mondhassa ki a szakítást,kb két hét múlva.


Nem értem,de nemcsak én nem. Egy szép, okos lány, ambiciózus,de képtelen megmaradni valaki mellett, állandóan azt hangoztatja,hogy nincs holtomiglan és ő életszakaszokra keres párt.

Ilyet még életemben nem hallottam, vagy csak túl maradi vagyok, a család többi tagjával egyetemben.


Vajon a Skorpió ilyen öntörvényű? De így sok embert bánt meg, olyanokat is, akik szerették pedig...


2020. ápr. 28. 08:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Miért legyen olyannal, akivel rájön, hogy nem működik?

Még csak 25 éves. Nincs elkésve semmivel sem. Sőt! Ha kicsit később találja meg az igazit, akkor nagyobb az esélye, hogy valóban egymáshoz passzolnak és élete társa lehet.

Én is skorpió vagyok. És én is úgy vagyok, hogy ha valami nem jó, akkor nem fogok évekig szenvedni valaki mellett. Minek? Sokan ezt csinálják és úgy is szakítás lesz a vége. Viszont, ha valaki tényleg normális, akkor ahhoz teljes mértékben hűséges vagyok.

Nekem nagyon fura, hogy a lány volt barátait sajnálod. Neked azok a fiúk senkik. Nem túl szimpatikus hozzáállás. Nem látsz bele a kapcsolatukba. Nagyon sok olyan van, amikor kívülről jónak látszik, de csak akik benne vannak, azok tudják, hogy nem jó. Nem kell mindig elhinni, ha egy ex sajnáltatja magát. Nyilván nem azért szakított a lány, mert minden annyira jó volt.

Ja, és szerintem ne szólj bele, ez az ő élete. Szerintem te is furán néznél, ha bárki megmondaná, hogy kivel legyél együtt és meddig és mikor szakíthatsz meg mikor nem.

2020. ápr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Sok igazad van 1-es de nem tudsz sok mindent. Például azt sem, hogy a lány letojja a beteg apját,nem válaszol az anyja kereséseire, barátaival elhidegedett és eddig minden önként vállalt feladatot is érthetetlen módon dobott, ezzel nem kevés gondot okozva másnak.

Persze, amikor szerelmi bánata van, megtalál mindenkit és elvárja, hogy neki adjunk igazat.

Van egy érzésem, hogy magára fog maradni, mert munkamániás is a végletekig.

2020. ápr. 28. 09:13
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Pontosan ilyen. Magas elvárások, irányítás, és harcolni akarnak. A hűség változó lehet. Akiket ismerek, hűségesek amíg van értelme azt odébb áll. Van egy itthon is. Ő ugyanígy menekül a problémák elől.
2020. ápr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
2: Lehet, hogy ő egyedül is boldogabb lesz, mint egy ilyen családdal, mint ti :)
2020. ápr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
4: mert neked honnan jön le hogy milyen család “ők”. Vagy csak bepallott a pelus, és rossz kedved van?:)
2020. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Itt nem azzal van a gond, hogy a lány Skorpió, mert ez nem a Skorpió leírása. A nevelés tette ilyenné. Pl. ez:


"És a legkisebb gondnál már szakít. Utóbb vele szakított valaki,ezt nem viselte el, tombolt."


Egy Skorpió mélyérzésű, ezesetben nem tudja kontrollálni magát, de ambiciózus? Hát...

2020. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
5: Itt szapulja egy rokona, olyan kapcsán, amihez semmi köze. Te mit szólnál, ha neked beleszólnának, hogy kivel jársz és miért szakítasz vele?
2020. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 applepie98 válasza:
Nekem anyum és 2 nővérem is skorpió, hidd el, amennyire hasonlítanak annyira különbözőek is, szóval nem minden a csillagjegy. Nyilván borzasztó makacsok és szeretik ha az van amit ők akarnak, viszont a hűség nem ezen múlik. Két nővérem is az első szerelmükkel vannak boldogan együtt (30 és 33évesek), anyumnak is hosszabb párkapcsolatai voltak, egyikőjüknél se tudok megcsalásról, még csak árva jelét sem láttam soha. Sokat számít a neveltetés, valamint az, hogy a szülőtől, közelebbi rokonoktól mit lát/látott, milyen baráti társaságba keveredett. Önértékelési gondok is lehetnek szerintem, bizonygatni akarja magának hogy ér valamit, azzal hogy váltogatja a párjait, Ha rám hallgatsz, komolyan beszélgess vele, próbáld jó útra téríteni, Valamint a pasiktól is függ, egy skorpiót tudni kell kezelni :) meg hát nyilván ha nem szerelmes, minek maradjon valaki mellett. Remélem segítettem :)
2020. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A skorpió általában öntörvényű és érzékeny nagyon. Szereti ő kimondani az utolsó szót. Legalábbis a legtöbb skorpió, beleértve engem is. De! Van aszcendensmk is, meg ugye a kialakult jellem, egyéniség, stb, stb, amik miatt még a skorpiók sem teljesen egyformák.
2020. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ja és én skorpió vagyok. Egyébként nagyon kitartó, hűséges a párkapcsolatban.

Viszont az élet minden területére nézve, ha valami nem jó számomra, abban nem maradok meg sokáig az biztos. Nálam ez munkahelyekre érvényes leginkább. Menekülök a számomra idegesítő, nem megfelelő emberektől, körülményektől.

Nem egy birka típus a legtöbb skorpió.

2020. ápr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!