Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfi+nyilas nő, milyen...

Bak férfi+nyilas nő, milyen párkapcsolat lenne?

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 09:19
 1/5 anonim válasza:
Istenem, ne foglalkozz ezekkel, nem tudják tiszteletben tartani mások miben hisznek. Én magam nyilas vagyok, szóval valamilyen szinten át tudom érezni. A két csillagjegy rettenetesen különbözik, ebből kifolyólag lehet nagyon jó a kapcsolat, vagy kibírhatatlan. A nyilasok szabadságszeretők, szabadszelleműek, kíváncsiak, míg a bakok hagyományszeretők, nyugodtak és rendezettek. Tehát vagy kiegészítitek egymást, és tanultok a másiktól, vagy ez átbillen, és rengeteg konfliktust szül. De azt se feledd, hogy a csillagjegy nem minden, ott is vannak különböző emberek, és sokat befolyásolhat az asszcendensed is. Remelem segítettem :)
2020. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatom meg hogy milyen asszcendensem van?
2020. máj. 22. 19:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Rájöttem, bak az asszcendensem is
2020. máj. 22. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Katasztrófa, de sok ilyen párost látok. A nyilasnak fontos lenne utaznia, tanulnia, spirituális életet élnie, míg a bak földhözragadt, makacs és merev. Idősebb korban már érettebb, rájön, mi a fontos az életben. A nyilas is megszelídül idővel, le tud mondani sok mindenről, de eleinte mártírt játszik, feláldozza magát és vágyait a házasság szent oltárán. Így éli meg a kötöttséget.
2020. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos, nyilas nőként folyton bakokba vagyok szerelmes. De nem egyszerű :)
2021. ápr. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!