Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz Bikákra nehezen találnak...

Igaz Bikákra nehezen találnak maguknak párt?

Figyelt kérdés
2020. jún. 3. 19:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Leginkább Bika nőkre vágyók kíváncsi
2020. jún. 3. 19:52
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem,a bikának a bolygója a Vénusz,ami szerelmet szimbolizálja.Még mindig nem csak egy jegyed van,ha nem egy chartod.
2020. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Bika nő. Ez jó.
2020. jún. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

"A párzási inger kiváltásában a bikánál meghatározó szerepet játszik a fordított U alak (tehénhátsó), a mellkasi mechanikai inger, a szexferomonok és az ún. vomero-nazális szerv (Jacobson-szerv), amely az embernél kissé elcsökevényesedve, de szintén megtalálható. A tehenek részérõl a szexuális magatartásformák közé tartozik a gyakori vizeletürítés, a hátpúpozás, illetve az egymásra ugrálás. Ugyanakkor a bikáknál jól megfigyelhetõ jelenség a felhúzott szutyak (Flehmen-rekció) (5. kép) és az ezzel együtt járó fokozott szaglászás."


[link]


Nem, szerintem felhúzott szutyakkal csak úgy tapadnak rájuk a tehenek.

2020. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Rám igaz, az adott jegybe tartozva. De még nem jutott eszembe a horoszkópot okolni ezért. :)
2020. jún. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Két fajta bika ismerősöm van: az egyik akiket szétszed a másik nem és konkrét rajongótáboruk van. A másik meg aki a kutyának sem kell (van köztük nagyon szép és kedves lány is!). Nem hiszem, hogy ez attól függ milyen jegye van az embernek.
2020. jún. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
A "bika nő" az a tehén?
2020. jún. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó.


Az, de a sok fanatikus, aki egy áltudomány alapján rendezi be az életét és ítél meg más embereket, ezért le fog téged pontozni. Hiába, az igazság fáj.

2020. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bika vagyok. Egy sokéves kapcsolat, szerelem lezárása után fél éven belül rám talált az új szerelem, amiből aztán házasság lett. Az elmúlt 15 évben összesen fél évet voltam szingli.
2020. jún. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bika jó vagyok nagyon könnyen találok part
2020. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!