Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfiak miért rejtik el...

Bak férfiak miért rejtik el az érzelmeiket?

Figyelt kérdés

Miért próbálják elnyomni az érzelmeiket? nem értem ez miért jó nekik... 🤷

Bejövünk egymásnak, ő mégis inkább úgy dönt próbál úgy tenni mintha nem vonzódna hozzám.

Tapasztalatok esetleg bak férfiakkal?



2020. jún. 11. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Ugyanilyet tapasztaltam bak férfivel, soha nem jöttem rá miért csinálja. Mi mondjuk eljutottunk odáig, hogy lefeküdtünk párszor, láthatóan vonzódott hozzám, kedvelt, nagyon sokáig ragaszkodott is velem ehhez a dologhoz (évekig tartott) de mégsem lett belőle semmi. Nem lehetett vele beszélgetni ilyen érzelmi dolgokról, úgyhogy sosem kérdeztem meg tőle mire jó ez neki.
2020. jún. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez nem valami bíztató, sajnálom hogy így alakult nálatok... :(
2020. jún. 12. 00:04
 3/14 anonim válasza:
47%
Apukám is bak és amég együtt laktunk kikészített azzal hogy nem mondta el mit érez... emellett napi 12 orát dolgozott... ideges volt folyton majdnem mindig vitázott de ez már nem csillagjegy kérdése...
2020. jún. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

A barátaim és a párom is Bak, mindegyikőjüknél hasonlót tapasztaltam: egy kapcsolat elején egyáltalán nem mutatják ki még az érzéseiket,de ha segítség kell mindig ott vannak,ha baj van,megoldanak helyetted bármit. És ha ugyanezt kapja vissza tőled is,akkor biztonságban érzi magát. Azért sem mutatják ki az elején az érzelmeiket,mert először úgymond felmérnek téged,hogy mennyire illesz hozzá,mennyire vagy kitartó és hűséges hozzá és ha már ezekben 100% biztosak,akkor kezdik csak kimutatni a valódi érzelmeiket.


"próbál úgy tenni mintha nem vonzódna hozzám"

Jaj de ismerős! Nálunk is ez volt a helyzet.

Szerintem ez óvatosságból lehet,de azóta sem tudom pontosan.

Nekünk az segített ezen tullendulni,hogy hasonló munkánk volt,így együtt közösen csináltunk valamit és így is közelebb kerültünk egymáshoz(de lehet ez pl egy hobbi is).


Szűz csillagjegyű nő

2020. jún. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

Tapasztalatom az (nőknél is), hogy az önző érdekek elérése céljából igyekeznek érzelmeiket elfojtani. Szintén tapasztalat, hogy saját maguknak sem ismerik ezt be.


Ha valaki szemesíti vele őket nagyon agresszív reakciókkal torolják meg.


Természetesen nem mindenki!

2020. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek az eddigi kommenteket ❤️

nem értem miért kellett lepontozni titeket, mindenki ment a zöld pipa tőlem!

2020. jún. 12. 11:28
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
Első vagyok: amikor más szembesítette vele, hogy miért csinálnja ezt velem ha nem akar kapcsolatot tőlem akkor csak hebegett habogott hogy nem tudja de amúgy nagyon tetszem neki... A mi esetünkben ráadásul mindent ami történt kettőnk között ő kezdeményezett. Én elkönyveltem, hogy bolond és inkább kerültem, hiába voltam oda érte.
2020. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg bolond volt kicsit... 😂
2020. jún. 12. 13:33
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Ha kimutatod az érzéseidet, sebezhetővé válsz. A bak érzékeny lelkű, hiába mutatja kifelé a keménységet. Ha már csalódott párszor, persze, hogy nem mutatja ki, hiszen ki akarna századszorra is lelki fájdalmat átélni?


És a bakok élete általában nem egy könnyű menet, sok esetben keresik is a kihívásokat és a saját határaikat. Legbelül büszkék arra, ha nehezített úton sikerül eljutniuk valahová. Ez ad nekik önbizalmat, mert általában kevésnek érzik magukat alapjáraton.


(Halak+bak aszc.)

2020. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Hát, akiket én ismerek, kicsit sem rejtik el.
2020. jún. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!