Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A nők szeretik ha a férfiak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik ha a férfiak kimutatják feléjük az érzelmeiket?

Figyelt kérdés

Pl. Fűzöd a csajt már, úgy érzed sínen vagy de nem vagy biztos a dolgodban és akkor kifejtted neki hogy szereted , de persze nem úgy értve hogy letámadod hogy szerelmes vagy belé hanem szépen kifejezed neki , hogy megbolondít stb így ügyesen ...

Nők vélemény ?



2019. aug. 2. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Én a helyedben megmondanám neki. Én legalábbis szívesen fogadnám, ha az érzés kölcsönös. És ha te így érzed, akkor hidd el, örülni fog neki.
2019. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem mutatod ki, akkor az a baj. Ha kimutatod, akkor egy érzelgős majom vagy. Ezt férfiként mondom.
2019. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Hát inkább mutassa ki, mint ne. Lehet a lány pont arra vár, mert mondjuk nem szeretne kezdeményezni. Érzelgősnek nem fog gondolni, ha még tényleg kölcsönös akkor főleg nem.
2019. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Én szeretem ha egy férfi őszinte, még az érzelmeit illetően is.


23/N

2019. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem az nagy dolog,ha egy pasi kimeri mutatni/mondani az érzéseit egy nő felé!És igen,ha viszont szeretjük a pasit,nagyon rudunk örülni h végre kimondta,és kezdeményezett!Szval csak hajrá,sok sikert,szurkolok h sikerüljön!;D
2019. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%
En nem olyan regen mondtam el egy lanynak akinek van parja, csak ugy pusztan annyit hogy "szeretlek" - nagyon orult neki, csak hat parja van es cseppet bonyolultabb a helyzete.
2019. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat királyok vagytok
2019. aug. 3. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!