Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek nők hogy tudnak ennyire...

Ikrek nők hogy tudnak ennyire beszélni egyfolytában?

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 12:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
58%
Ikrek nő vagyok és egyáltalán nem beszélek sokat😂
2020. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy tudom ikrek nők nagy szeretnek beszélgetni
2020. júl. 2. 13:14
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

"Úgy tudom ikrek nők nagy szeretnek beszélgetni"

- honnan tudod úgy? Olvastad a Nature-ben?

2020. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Biztos, hogy igaz. Megírta a Nők Lapja horoszkóp.
2020. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Mert kíváncsiak vagyunk, imádunk pletykálni, jók a kommunikációs adottságaink, és úgy véljük, a folyamatos kapcsolattartás fejezi ki egy kapcsolat mélységét.

de lehet, hogy ez csak én vagyok, és nem azért, mert véletlenül pont Ikrek vagyok. :)))))

2020. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem csak az ikrek ilyenek a maradék kb 2.7 milliárd nő nem kiváncsi, nem imád pletykálni, nem jók a kommunikácis adottságai és nem úgy véli, hogy a folyamatos kapcsolattartás fejezi ki egy kapcsolat mélységét.
2020. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
30%
Melankólikus személyiség típus. Az ilyen beállítottságú embereknek szófosóbb a szájuk mint a kacsa 'csája. Dolgoztam ilyen emberrel, egyszerűen ki nem állhatom az ilyeneket, erősen introvertáltként.
2020. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Az èdesanyám ikrek (kibírhatatlan szemèlyiség egyébként) és a lányom is. Az anyukàm egy igazi szófosó, ha valahova autóval megyünk, lehet az Nèmetország is, egész úton be nem àll a szája. Ha egy témát kivesézett, komolyan mint aki kényszeresen keresi a következő témát, csak csendben ne kelljen lenni. Az se baj, ha a többiek csak “ühüm”ölnek rá, az se baj ha oda se figyelnek, csak ő mondhassa. A lányom (17) is imád beszèlni, de azért ő nem olyan dúrván, hogy le se lehet lőni. Neki más ikrek tulajdonsága nagyon erős, méghozzá a kettőssége. Néha egy angyal, meg lehet zabálni, mindenkivel kedves, barátságos, nagyon nyitott, de van, hogy a következő pillanatban egy tűzokádó sárkány és mindenki porig ég körülötte egy pillanat alatt. Ja és ez napjában legalább egyszer előfordul.
2020. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Többüknek feltűnési viszketegsége van.
2020. júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

Ikrek vagyok, csak arról kérdezek, ami érdekel. Jó beszélgetni, de nagyobb hallgatóság vagyok. Viszont attól megfájdul a fejem ha 0-24-ben kell valakit feleslegesen hallgatni. Szóval én se fosom feleslegesen a szavakat, felesleges is.

Ki nem állhatom a felesleges beszélgetéseket, inkább legyünk csendben, mint hogy azt hallgassam, 1 héttel ezelőtt mit evett az illető, vagy hogy vett kaját az állatának.

Munkahelyen is csak akkor beszélek, amikor kell, zavar is a felesleges locsi-fecsi, a pletykázás meg főleg.

Soha nem érdekelt Marika és Sanyika magánügye Julika, Margitka és János szájából.

Majd Sanyika meg Marika elmondja, ha akarja.

A kibeszélést meg főleg gyűlölöm, meg a felesleges kárörvendést.

Szeretek beszélni, de nem állandó jelleggel és mindig csak hasznos információkról, valamint nem arról, hogy a negyedik munkatárs nem műzlit, hanem szalonnát eszik reggelire...

Kifutok a világból a felesleges hablatyoktól.

Szóval ez inkább személyiségfüggő XD

2020. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!