Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Feltűnt, hogy vonzom az...

Feltűnt, hogy vonzom az ugyanolyan horoszkópú embereket, mással is megtörtént már ez?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy csak egy horoszkóphoz tartozó barátaim voltak, volt már szinte mindenféle. De csak két barátnőm van, akikkel ugyanaz a horoszkópunk, mindkettejüket szinte már a testvéremnek mondhatom, és eddig senki mással nem éreztem azt, hogy ennyire egy hullámhosszon lennénk, néha mintha olvasnánk egymás gondolatait, és rengeteg bennünk a közös. Persze a többi barátomat is szeretem, ahogy a családtagjaimat is, de ezzel a két lánnyal valahogy másmilyen a kapcsolatom, és már az ismerettségünk első percétől kezdve más volt, mint bárki más esetében. És ahogy ezen agyaltam, belegondoltam hogy az apámmal gyerekkorom óta rossz a kapcsolatom, és ugyanaz a horoszkópja, mint a volt páromnak, akivel elég mérgező kapcsolatunk volt, és nagyjából ugyanazokért a tulajdonságaikért nem kedveltem mindkettejüket.

Leszögezném, hogy nem vagyok "horoszkóp hívő", szerintem egy ember személyisége túl komplex ahhoz, hogy bizonyos tulajdonságokkal bíró csoportokba lehessen pakolni pusztán az alapján, hogy mikor született. De mégis, valahogy nem tudok nem hinni benne legalább egy kicsit, mert ez is elég furcsa szerintem, hogy nem horoszkóp alapján válogatom meg az emereket, mégis valahogy bevonzom őket, és egy bizonyos típussal nem vagyok jóban, egy másikkal pedig épp ellenkezőleg, pedig ezek sem előítéletek, mert mindig csak utólag derül ki, hogy ki micsoda. Más is megfigyelte már ezt az életében?:D



2020. júl. 3. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt figyeltem meg, hogy a velem azonos horoszkópú férfiak, fiúk egyszerűen képtelenek elengedni, akár hosszú évek után is keresnek, próbàlkoznak. Volt pár kapcsolatom (nem sok), de a más horoszkópú emberek, pl. vízöntő, nyilas, simán elengedett a szakítás után, de a szűz férfiak, -mégha csak plátói is volt a kapcsolatunk- nem tudtak elengedni. Úgy mondanám, hogy mintha mind szerelmes lenne belèm, a többi csillagjegyű meg kedvelt, vonzódott hozzám, de végül nem szeretett belém. Ja és fontos megjegyeznem, hogy én az összes szűz férfi közül csak egybe voltam szerelmes, viszont szerelmes voltam a nyilasba és a vízöntőbe is. Én szűz nő vagyok.
2020. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a mérleg férfiakat vonzom.
2020. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Én azokhoz vonzódom akik szeptember 27-én születtek.
2020. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én halász vagyok😁

♓️

2020. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
#4. Hú de vicces!
2020. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5# dehát nem annak szántam🙄
2020. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az oroszlánok imádnak. Vízöntő vagyok. A bakok is mindig megtalálnak, de valahogy az más fajta kapcsolat, mint az oroszlánokkal.
2020. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:)
2020. nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia
2020. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!