Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt olyan Rák és szűz...

Van itt olyan Rák és szűz csillagjegyű testvérek? Jól kijönnek egymással?

Figyelt kérdés
2020. júl. 25. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Csaladban van ilyen testverpar. Kiskorukban majd megoltek egymast. Felnottkent viszonylag jo testverek. De az aszcendens se mindegy szerintem.
2020. júl. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Én szűz (nő) öcsém rák.

Kiskorunkban mi is öltük egymást. de szerintem csak olyan tesósan. most nagyon jól kijövünk. Azt hiszem bennem bízik és bízott is meg már kicsiként is a leginkább a családban a mai napig mindent elmond nekem. 11 év van köztünk. (igen, igen, simán beleálltam 11 év korkülönbséggel is :'D... amúgy ő volt mindig a kötekedős)

2020. júl. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ a tesók kapcsolata.
2020. júl. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A két húgom szintén ez a párosítás.


Gyermekkorukban voltak "tesós" veszekedések, most viszont már nagyon jól kijönnek egymással.

2020. júl. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3as! A kos testvérünkkel pl maximalizálva van a tűrőképessége

mindenkinek oda-vissza. Nagyjából 3 órát tudunk felnőttként is egymás társaságában orbitális vita nélkül eltölteni. Szerintem valamelyest függ a jegyek egyes személyiségjegyeitől is, ki mennyire nyugodt vagy éppen lobbanékony. Vele soha nem jött ki egyikőnk se, az egész gyerekkorunkat végigordítottuk meg verekedtük és az összes kos ismerősömmel nagyjából ugyan ez a helyzet. Csak az időjárásról lehet velük veszekedés nélkül beszélgetni.

2020. júl. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam is víz-föld párosítás van, én vagyok a halak srác, a húgom bika, 7 év korkülönbséggel. Mi szeretjük egymást, mindig számíthat rám a húgom, ha kell tanács, lelki támogatás, én nagyon védem őt, volt rá példa régen, hogy majdnem össze is verekedtem olyannal, aki nem tisztelte, vagy szemétkedett vele.
2020. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyet, a szűz körmönfont, ravasz és az orránál fogva vezeti az érzelemvezérelt, gondolkodásra képtelen rák testvérét. A szűznek óriási önuralma van és emellé ha jól keveri a lapokat akkor nagyon könnyen az igájába hajtja a rákot anélkül, hogy az észrevenné.

Nagyon figyelni kell rájuk gyerekként, hogy normálisan álljanak egymáshoz és, hogy ne kivételezzünk a rákkal ami nagyon nehéz, mert ameddig a szűz egy mentálisan nagyon erős jegy addig a rák viszont nagyon gyenge, folyamatos istápolásra szorul. Akiket ismerek ott pont ebbe a csapdába estek bele a szülők és lett a rák a kis kedvenc aki erre nagyon büszke (holott nem a teljesítményén múlott) míg a szűz az elhanyagolt gyerek amit felnőttként észrevétlenül torol folyamatosan a pöffeszkedő testvérén. A kapcsolatuk látszólag nagyon jó de ha mélyebbre ás az ember akkor nagyon ocsmány dolgok kerülnek elő...

2020. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hú 7-es ez mennyire igaz ránk a tesóimmal amit îrtál.

Két rák jegyű tesóm van szűzként.

2020. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!