Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van rosszabb csillagjegy a...

Van rosszabb csillagjegy a kosnál?

Figyelt kérdés
Valahogy én még normális kos jegyű emberrel nem találkoztam. Az állandó okoskodásukkal, rendetlenségükkel ki tudnak hozni a sodromból. Ráadásul kifejezetten rosszindulatúak és bosszúállók. A környezetemben rengeteg kos van, és ezeket a tulajdonságokat mindnél megfigyeltem. Behízelgő, sokszor mézes-mázos modoruk is taszít, de merj csak ellentmondani, igazi fúriákká válnak. Vagy ez a rengeteg közeli ismerős, rokon mind kivétel?

2020. júl. 30. 14:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
egy kos soha nem bosszúálló. mézes-mázos, behízelgő modora sincsen, inkább nyersen őszinte. viszont ha valaki szembefordul vele, annak nekimegy, az biztos. kíváncsi lennék a kérdező csillagjegyére
2021. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!