Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van rosszabb csillagjegy a...

Van rosszabb csillagjegy a kosnál?

Figyelt kérdés
Valahogy én még normális kos jegyű emberrel nem találkoztam. Az állandó okoskodásukkal, rendetlenségükkel ki tudnak hozni a sodromból. Ráadásul kifejezetten rosszindulatúak és bosszúállók. A környezetemben rengeteg kos van, és ezeket a tulajdonságokat mindnél megfigyeltem. Behízelgő, sokszor mézes-mázos modoruk is taszít, de merj csak ellentmondani, igazi fúriákká válnak. Vagy ez a rengeteg közeli ismerős, rokon mind kivétel?

2020. júl. 30. 14:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
28%
Szerinted tényleg 12 féle ember létezik?
2020. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Érdekes, amiket írtok. 8-as, érdekel a szólás eredetije, sok hasonló téves szólás van. Legutóbb amivel foglalkoztam, a" halottról vagy jót vagy semmit", ez is téves, eredetileg "halottról vagy jót, vagy az igazat".
2020. júl. 30. 15:18
 13/21 anonim ***** válasza:

No, én meg arról nem hallottam. Érdekes.

Itt egy link a másik mondásról: Jól leírja. :)

[link]

2020. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
10%
A rákok.
2020. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Szia! Nálunk én is és anyukám is kosok vagyunk és szöges ellentétei egymásnak. Anyukám kissé erőszakos, nagy hangú, bátor... Én pedig visszahúzódó, csendes és alkalmazkodó vagyok és szinte egy olyan tulajdonság sem igaz rám, amiket a kosokról írni szoktak. Az öcsém rák, vele vannak vitáim de amúgy egész jól kijövünk, és több (4) rák barátnőm is van, de a mérlegekkel ikrekkel és a bakokkal nehezebben jövök ki a kosokról nem is beszélve. Szerintem is a kos az egyik legrosszabb jegy.
2020. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én Kos vagyok és nehéz természetű (főleg önfejű és makacs) de a fent leírtak közül egyik sem igaz rám. Utolsóval ellentétben én pont a Mérlegekkel, Kosokkal jövök ki, esetenként az Oroszlánokkal, Bakokkal is. Az Ikrek, Skorpió (ez nem mindig) és Halak jegyű emberek utálnak, a maradék meg nem foglalkozik velem :D
2020. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Érdekes, szerintem pedig a BAK a legrosszabb csillagjegy. Én is az vagyok, tudom, miről beszélek...
2020. nov. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
57%

Csak rosszabb van!


Egy kos.

2020. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, az kétségtelen, hogy az önbizalmuk a csillagos égnél van:) Lásd a te hozzászólásodat:))
2020. nov. 28. 10:28
 20/21 ReGina... válasza:

Rám semmi sem jellemző ezek közzül ami itt felsorolásra került pedig kos vagyok.


Nem hiszek ebben ez egészben, viszont nekem mindenki azt mondja, hogy kedves vagyok, önzetlen, segítőkész, csaptmunkás, kompromisszum kedvelő, nyugodt, igaz rendetlen (de csak a saját helyemen, másokkal egy légtérben mindig elvégzem az én feladatomat) csendes, visszahúzódó (főleg új társaságban), konfliktus kerülő, inteligens.

2021. márc. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!