Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek mennyire tud spórolni?...

Ikrek mennyire tud spórolni? Mik a tapasztalatok? Meddig költekeznek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 21. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit ír róluk a Nők lapja vagy a Kiskegyed?
2020. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Jézusom...
2020. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Lassan megélünk egy olyan kérdést, hogy az oroszlán vagy a halak tud-e nagyobbat fingani.
2020. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha esküvőtök napján együtt áll a Proxima Centautri és a Nap, a lottót is megnyeri. Köszönöm, 20 ezer forint lesz.
2020. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van 2 millio Ft-om.. haver szinten Ikrek, allanodan bulizik es egy fillerje sincs, tolem szokott kolcson kerni honap vegen
2020. aug. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja
2020. aug. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
Szerintem ez marhára nem horoszkópfüggő (mondjuk más sem de mindegy), sokkal inkább múlik nevelésen. Én ikrek vagyok és pár éve tudatosan neveltem le magam az extrém smucigságról. Szegény családból jövök ahol minden fillérnek volt helye, én is spórolós lettem, sokszor túlságosan is.
2020. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!