Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vannak itt, akik szűz-vízöntő...

Clorox kérdése:

Vannak itt, akik szűz-vízöntő kapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés
és ha igen, milyen kettőtk közt a kapcsolat? hogyan jöttök ki egymással, mik az esetleges nehézségek, mik a közös jó pontok?

2020. aug. 23. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szűz-bak. Én a Bak utolsó napján születtem. Nem tudom mennyire releváns. A nejem rettenetesen türelmes velem és megértő, jól kezeli a hülyeségeimet. Ha nem így lenne, már tuti elváltunk volna, mert néha nagyon nehéz velem. 40f.
2020. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1.

Én is magamat (szűz vagyok) érzem a türelmes félnek a vízöntőm felé!! Nagyon hirtelen haragú, akivel együtt vagyok, én meg egyátalán nem szoktam ideges/haragos lenni, nagyon nagyon nehezen tudok kiakadni!!

Köszönöm a választ, pipáltam!

2020. aug. 23. 20:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vízöntő vagyok. A párom bika szűz aszcendenssel.


Kettőnk közül ő a türelmesebb, ezt mondanom sem kell.


Nagyon jókat tudunk beszélgetni, és szűz barátaim is vannak, velük is nagyon jól működik a kommunikáció. Ez mindenképp plusz.


Negatív dolgok pedig ugye a vérmérsékletünk eltérő. Ha nála kihúzom a gyufát, akkor sokáig haragszik, de nehéz elérni, hogy elfogyjon a türelme, így ez ritka.

Én hamar felkapom a vizet, (haha vízöntő) de ugyanakkor sokkal hamarabb lenyugszom, hiszen nem fordulok magamba, ott helyben kiadom magamból és aztán megyek tovább. :D

2020. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen parost, a szuz a no a kapcsolatban, a vizonto ferfi dolgozik, megy csavarog, es a parja intezi neki a papirmunkat, az engedleyeket, rendezi a hazat...:) Tipik.....:)


Nekem voltak vizontoim es szerintem ez inkabb “erdek” kapcsolat a szo pozitiv ertelmeben, mert a vizontonek a szuz megadja a stabilitast, a rendezettseget mig a Vizonto pedig kicsit kirangathatja a szuzet a realitas talajarol:) De nem a szenvedelyesseg hatja at a kapcsolatukat az tuti, hanem inkabb mely szeretet:)

Gond lehet a vizonto valtozatossagra valo igenye, illetve hogy mennyire hagyjak meg hosszutavon is szabadnak... egy szuznek kell az erzelmi tamasz, es a vizi nem biztos hogy mindig ott lesz amikor kell....

2020. aug. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Veszna2. válasza:
100%

Én szűz-vízöntő kapcsolatban élek,20 éve....jól ki lehet jönni,mert a szűz alkalmazkodó,a vízöntő kicsit különc.A szexben kiegyensúlyozódnak,mert a szűz kíváncsi,a vízöntő kezdeményező:)))

Szerintem jó páros:)))Veszna2

2020. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3. 4.

Teljesen egyet értek veletek! Főleg ezzel a "felkapom a vizet" résszel, mert nálunk is teljesen így van!! :D

Köszönöm a válaszokat!

2020. aug. 28. 10:28
 7/9 anonim válasza:
100%
Vízöntő vagyok és voltam együtt szűzzel, én nagyon sok mindenben nem tudtam megérteni, annyira máshogy gondolkodtunk. Nem veszekedő, kiabáló típus. Jó társaság, sok dologban megértettük egymást, megbízható, de az érzelmeit nem szereti kimutatni, ami nekem nagyon rosszul tudott esni. Kicsit behatárolva éreztük magunkat mindketten, másra vágytunk mindig, de mai napig jóban vagyunk.
2020. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 na igen. Az érzések kimutatása. Ez egy sarkalatos pont lehet. 5 éve vagyunk együtt, de szerintem a szűz feleségem ebben már javult. Szépen csiszolódunk és/vagy elfogadjuk azt ami van. Megváltoztatni úgysem tudom és nem is akarom. Szeretjük annyira egymást, hogy a másik kedvében járjunk az apró változtatásokkal magunkon. 1es voltam
2020. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7 és 8:

Teljesen fordítva van nálunk, kettőnk közül én (a szűz) mutatom ki jobban mindent, amit érzek, ami lehet hogy már csak ugye a kialakult bizalmamból akad! A vízöntőm nem igazán mutatja az érzéseit...

2020. szept. 1. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!