Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan tudnák kapcsolatot...

Hogyan tudnák kapcsolatot teremteni egyy nyilassal?

Figyelt kérdés

Vízöntő vagyok az unokatestvérem pedig nyilas. A horoszkóp szerint ez a két jegy nagy összhangba van egymással.

Nálunk az a probléma hogy nem tudunk egymással beszélgetni. Nem azért mert nem lenne téma hanem azért mert nem tudjuk, hogyan beszélgessünk egymással. (valamint a körülmények nem engedik).

Viszont látom rajta, hogy szeretne beszélgetni de egyszerűen nem megy.

Tudom vicces, de ez van...

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. máj. 11. 10:35
 1/5 anonim válasza:
0%
Lehet, hogy azért kerül, mert nem akar kiröhögni a horoszkópuszpók mániád miatt.
2019. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy a körülmények nem engedik. Nem tudom, miféle körülményekre gondolsz, de ha van ilyen probléma, az már épp elég, hogy két ember ne tudjon beszélgetni.

Egyébként ha hiszel az asztrológiában, akkor kicsit olvass már utána, mit jelent az, hogy horoszkóp, meg "csillagjegy". Nem tudom, abban meg lehet-e találni a választ az ilyen kérdésekre, de addig is inkább máshol keresd rá a választ. Valószínűleg nem vagytok egymással "összecsiszoldóva" unokatesóddal, vagy túl keveset találkoztok, vagy rágörcsöltök a kapcsolatkialakításra / beszélgetésre.

2019. máj. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
A hunok szerettek nyíllal lövőldőzőlni s mivel mallamennyijen a lesármazotai vagyunk, így akit megszólitasz az ucan mind nyílás!
2019. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legjobb ha kerestek közös tevékenységeket, akár barkácsolás, akár biciklizés, akár amit szerettek, és majd közben alakul a beszéd is...
2019. máj. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Először is teremtsétek meg a lehetőségét egy közös programnak, amit mind a ketten szerettek, a duma be fog indulni magától is. Mind a két jegy szeret kirándulni, túrázni, utazni, de valamilyen kézműves elfoglaltság is nyerő lehet. Mondd meg neki, szeretnél madáretetőt (vagy bármi mást) barkácsolni és kérd meg, hogy segítsen neked.
2019. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!