Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Érdekelni fogja? Vagy megharag...

Érdekelni fogja? Vagy megharagszik és eltűnik teljesen? Csak azt szeretném elérni, hogy újra többet írjon.

Figyelt kérdés
Chatelgettem egy skorpió sráccal pár napig. Minden jól ment, sokat írt magáról is. Aztán másnap alig írt már csak 1-2 mondatot azt is sokára. Nem tudom mi történhetett. Ha beteszek facebook sztorimba egy olyan képet amin olyan mintha randin lennék az hülyeség?
2020. aug. 27. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Elvesztette az érdeklődést. Ne tegyél ki olyan képet ne legyél hülye ne jarasd le magad... H tegnap még vele írtál ma meg kam randin vagy..
2020. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Te bolond vagy?
2020. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azt kéne storyba írnod hogy magad alatt vagy valami miatt (szinte mindig van vmi) és hogy írjanak neked, vidítsanak fel, ilyenek... Ha tényleg érdekled, 99% hogy rád fog írni.
2020. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!