Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán horoszkóp skorpió...

Oroszlán horoszkóp skorpió aszcendens? Vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel milyen lehet egy ember ezzel a két horoszkóppal. Van ilyen esmerősötök? Milyen ember?

2020. szept. 4. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Az, hogy valaki milyen ember, abszolút nem függ a horoszkópjától. A horoszkóp egy kitalált dolog. Ennyi erővel azt is gondolhatnánk, hogy a személyiség az arcformától, vagy a szemszíntől függ. Még annak is több köze lenne a valósághoz.
2020. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Süsü a sárkány
2020. szept. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Az oroszlán hiu es onerzetes, nem birja a kritikat es a szemelyeskedest. Skorpio aszc. - el ez fokozodik. Orok harag pl egy szemelyevel kapcsolatos vicc. Kizart, h megbocsasson. Ugyanakkor el benne egy kettoseg is (tűz - viz), ami miatt eleg rapszodikus jellem, de alapjaban nagyon birtoklo es szenvedelyes. Igy elsore ezt mondanám ebbol a kombinációbol.
2020. szept. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A párom oroszlán, skorpió aszcendenssel. Az öccse is. (5 perc van köztük) Ég és föld a két személyiség, pedig ikrek lévén ugyanolyan neveltetésben részesültek. Általánosban még osztálytársak is voltak, középsuliban pedig évfolyamtársak.
2020. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én oroszlán vagyok skorpió aszcendenssel, de ezt enyhíti, hogy a hold és a mars is a mérlegben van,ha már itt tartunk :D

Amit a 3-as válaszoló írt, az így nagyjából igaz. Én tényleg meg tudok haragudni, de nagyon illedelmesen teszem ezt, tehát mindig udvariasan viselkedek, csak a bizalom örökre oda veszik.

Általában bizalmatlan vagyok az új emberekkel és helyzetekkel kapcsolatban, de el lehet nyerni a bizalmam és onnantól tényleg lehet rám számítani.

A kapcsolataimban nagyon hűséges vagyok, sok mindent megteszek a másikért, de ha sokáig tiszteletlenek velem, és nem vesznek komolyan, akkor hajlamos vagyok több vasat tartani a tűzben.

Tipikus oroszlán vagyok abból a szempontból, hogy imádok magammal foglalkozni, költeni magamra, és mindenből a legjobb kell. Ha valahol nem kapok figyelmet, megsértődök. Még mindig gyerek vagyok valahol, de ezt a játékos oldalamat csak a közel állók ismerik.

Összességében mint láthatjátok csak egy oroszlán képes egy anonim oldalon ennyit írni magáról :D szerintem ez a napjegy nagyon domináns, de a skorpió elviszi egy kicsit befele forduló irányba, és eleinte bizalmatlansággal jár, viszont ezt teljesen fel lehet oldani. Sokat számít a holdjegy, én pl.inkább érzem magam mérleg tulajdonságúnak, mint skorpió.

Külsőre is oroszlános vagyok, a nézésem se szúrós, úgyhogy nemtudom :D

2020. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok. Szeretem magamat sminkelni a tükör előtt meg nézegetni, szeretem a krimiket, a márkás cuccokat mindent stílusosan akarok csinálni. Nem bízom semmiben és senkiben és nem is merek semmit megvenni mert biztos szar lesz. xd Kb mindent elkönyvelek rossznak de kis dolgoknak is tudok örülni.
2020. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is oroszlán vagyok skorpió aszcendenssel. Nálam is javít a helyzeten, hogy a holdam szűz. :D Igazak amiket az előttem hozzászólók írtak, hát nem könnyű esetek, de szerethetőek.
2020. dec. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem egész jól kiegészíti a kettő egymást. Nem vagyok önző, sőt szeretem megosztani azt, amim van, illetve érzékeny vagyok.
2022. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!