Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpiókal meg Bakkal legnehez...

Skorpiókal meg Bakkal legnehezebb együtt élni? Tapasztaltatok már ezt?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Bakkal élek 17 éve.
2020. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Én egyszer befogadtam egy bakot, de állandóan teliszarta a folyosót. Azóta csak istállóban tartok.
2020. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2020. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
A skorpió elég folytó típusú jegy. A bak jegyű embereket bírom, velük mindig is jól kijöttem.
2020. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Skorpióval nehéz, apám skorpió, uralkodó, korlatozó, hirtelen haragú, nem vitaképes, korlátolt gondolkodású, manipulatív és hajlamos kamuzni.

Szűzként nekem a bakkal nem hogy nem nehéz, hanem egy álom együttélnem.

2020. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Azokkal nehéz, akik ilyen hülyeségeket írnak
2020. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Bak vagyok, párom mindig mondogatja hogy nehéz elviselnie. De azért már tizenpár éve együtt vagyunk :)
2020. szept. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azzal nehéz az együttélés, akinek a tulajdonságai, életszemlélete és értékrendje ellentétes a tiéddel.


Számomra ez most egy szűz jegyű ember, de ez nyilván mindenkinél más és más.

2020. szept. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bak vagyok, hát szerintem igen, mert kb félpercenként változik a hangulatom :D Skorpióval még nem laktam együtt. De amúgy mi ez a sok kérdés, hogy milyen a Bakkal együttélni?
2020. szept. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Apám skorpió(skorpió), párom bak (nyilas), én oroszlán(szűz) nő vagyok.

Apa, mint dupla skorpió nagyon kritikus, állandóan furkálódik, ha megbántod haragtartó, bosszúálló, makacs. Elég könnyű megbántani, nagyon határozott, nem tűri az ellenvetést de persze megkapja, így hatalmas ordítós balhéval édesíti az életet. Állítólag nagyon érzelmes de ezt én soha nem láttam rajta, kuplerájos, nem kitartó, kötekedő, ítélkező és szörnyen hangulatember. Állandó vita volt közöttünk, mert valahogy teljesen másképp látjuk a világot, ellentétes az értékrendünk. Már nem élünk együtt és a kapcsolatot sem tartjuk. Nem tudom párként milyen lehet. Anya tipikus vízöntő, sokszor nehezen viselte a ledózeroló stílust.


A párom, mint bak nagyon rugalmatlan, akaratos, földhözragadt, makacs. Az érzelmeit nem mutatja ki egyáltalán, ami néha nagyon megvisel. Elég rugalmatlan így nekem kell állandó jelleggel alkalmazkodni hozzá. Kritikus és be is szól, néha elég bunkó. Nem szoktunk vitatkozni, mert elég jól kezelem a dolgokat, lévén, hogy empatikus vagyok és a harmóniára törekszem de ha mégis vita van az igazából abból van, hogy félreérti a dolgokat, nagyon magára vesz mindent, könnyen sértődik és olyan dolgokon pörög, amik számomra tök jelentéktelenek. Hozzáteszem, hogy nem lehet másnak igaza csak neki, így a másik oldalon állónak kell rugalmasnak lenni, mert ő nem lesz az. Maga a kapcsolat is csak így jöhet létre. Mikor előjön belőle a depresszív passzivitás olyankor nem lehet kirángatni belőle, sőt hozzá szólni se és még a te cs*szd meg, hogy neked nincs rossz kedved. Nagyon sok szabálya van, mintha iskolába járnál, vagy a bíróságra. Csak szabályok között és rendszerben érzi jól magát, nincs random tevékenység. Szóval olyan nem könnyű.


Nyilván van számos jó tulajdonságuk is. De mivel számomra nem tartoznak a könnyű kategóriába a vitásabb tulajdonságaikat helyeztem előtérbe. Sokszor azt mondták, hogy azért vitázom az apámmal mert annyira hasonlóak vagyunk (makacs, kritikus, lobbanékony), viszont mostanában kezdem belátni, hogy a párom tulajdonságai is ezek, hasonlóak az enyémhez csak felerősítve.

2020. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!