Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A névtelen emberek miért...

Bálvány kérdése:

A névtelen emberek miért félnek megadni a születési időpontjukat?

Figyelt kérdés

Anonim emberek próbálnak magukról asztrológia segítségével többet megtudni.

Másoktól segítséget kérnek, de arról szó sem lehet, hogy születési időpontot, helyet megadjanak. Mégis hogy lehet ezzel visszaélni?



ápr. 16. 14:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%

Hát a következő mi lesz? Lakcím, táj, adószám?

Esetleg a bankkártya mind 2 oldala?


Te is tudod, hogy a josok egytől egyig csalók.

ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
34%
Ezt honnan tudod?
ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
30%
Ad meg a születési idődet kérdező?!
ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
71%

Volt, hogy megadtam egész pontosan, mert kiváncsi voltam, mit tud belöle valaki - állítólag hozzáértö - kihozni.

Az eredmény kb ugyanolyan volt, mint a nök lapja horoszkópok, semmi konkrétum nem volt benne, azon kívül, hogy adott idöpontban, egy adott településen születtem.

ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
22%

Tavaly a kérdezőnek megadtam percre és helyre a születési adatokat,név nélkül. Nagyon jó elemzést írt rólam, utólag is köszönöm neki !


Bpesti férfi

ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
76%
Én azért mert mindig félek (most itt erről az oldarlról van szó), hogy valaki felismer. Meséltem részletesen történetet, elég egyedi. Volt egy ember, aki írt privátban, horoszkópomat kérdezte, hogy nézek ki.... Véletlen sem szeretnék ismerősbe belefutni.
ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
26%
Írd ki a születési idődet, Bálvány?
ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Miért is lettem ennyire lepontozva?
ápr. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
#8, ki vagy te?
ápr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
#6 anonim: Hogy ismerne fel? Minden ismerősöd fejből tudja a percpontos születési idődet? Ja, azon a napon csak Magyarországon ezrek születtek. Magadról amúgy sem sokat mesélsz. Másoktól várod, hogy írjanak rólad. És ha mégis valaki valahogy rád ismer, az itt milyen új, információkat tud meg ami neked kellemetlen lehet?
ápr. 17. 08:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!