Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért van ennyi negatív...

Miért van ennyi negatív vélemény a Bakokról?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon láttam jópár Bakkal kapcsolatos kérdést, és eléggé elkeserített, amit egyesek a Bakokról írtak, úgy, hogy a legtöbb Bakra ezek nem is igazak. Van valaki, akinek jó tapasztalata van Bakokkal?

2020. szept. 27. 09:41
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
76%
Mert primitívek, akik írnak.
2020. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Van hát, csak azt mindig lepontozzák. Én szeretem a barátnőimet, akik bakok és komolyak, határozottak, de lehet velük nevetni azért, csak kicsit sötét humoruk tud lenni. Meg szerintem elég jó megfigyelők és jó hallgatóság is. :)
2020. szept. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
23%
A csillagjegyeknek semmi köze ahhoz, hogy ki milyen ember. Úgyhogy nem kell foglalkoznod ezzel, elkeseredni meg főleg nem.
2020. szept. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
29%
Mert erre van / vagy kihegyezve. Írtam én is negatívat róluk a temérdek pozitív mellett és azt is leírtam, hogy az egyik kedvenc jegyem. Többen is ugyanígy vélekedtek róluk csak gondolom az nem tűnt fel.
2020. szept. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
77%
Minden jegynek van negatív oldala, ezt el kell fogadni. Nem törvényszerű, hogy megismered egy jegy sötét oldalát, nem törvényszerű, hogy valaha is megismered a jegyed sötét oldalát. (Mondjuk nem árt)
2020. szept. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
0%
Mi egy ráknak a sötét oldala?
2020. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
43%
A rák sötétoldalát szerintem hagyjuk. A mézes máz alatt egy igazi szörnyeteg a legtöbb és onnantól, hogy egy kicsit megismered csak a sötétoldalát mutatja, kikészíti az embert. A bak meg a többi 10 jegy is kismiska a rákokhoz képest, talán a skorpió vetélkedhet vele gonoszságban.
2020. szept. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
73%

#6

felfokozott érzelmek miatt könnyen esik depresszióba, így jó, ha figyel magára, és tudja, melyek azok az érzelmi hullámok, melyek a mélybe húzzák, és melyek tartják fenn.


[link]

2020. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
81%
Jó oldala pedig az, hogy akit igazan szeret azt kb feltétel nélkül tudja, akár örökre is, végig mellette áll a legnehezebb helyzetekben, csak elvárja, hogy ez viszonozva legyen.
2020. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
28%
Ja elvárja, attól is akitől semmi alapja nincs ennek és ha nem kizárólag körülötte forog a “szerette” világa akkor gusztustalanul viselkedik vele, egy igazi egoista, kisajátító zsarnok aki fojt a szeretetével, kösz inkább egy rák se szeressen.
2020. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!