Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hisztek a horoszkópban?

Sajtoslány kérdése:

Hisztek a horoszkópban?

Figyelt kérdés

2020. szept. 21. 23:11
 1/10 anonim válasza:
90%
Ha valaki egyszer érvekkel és tényekkel megtudna győzni arról,hogy tutira a Vénusz és a Mars rossz fenyszöge(vagy mi a fene) az oka annak,hogy én ma heves vitába kerültema kollégámmal,akkor hinnék benne. De sajnos ehhez a bolygóknak és csillagoknak semmi köze,szimplán azért vitáztunk, mert a kollégám egy lusta disznó fenyszögek és együttállások nélkül is!😀
2020. szept. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen napi / heti / éves / szerelmi meg hasonló előrejelzésekben nem. A jellemzésekben talán, de abban sem maradéktalanul és szeretem elsősorban a tapasztalataitamat összevetni a leírt tulajdonságokkal és nem a sémák alapján ítélni.
2020. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A jellemzésekben igen, sok bennük az igazság. De! A születéskor hozott jellemzők egy dolog, a környezet sok mindent befolyásol, ezért ritka az, hogy valakire 100% igaz legyen.


A konyhajósok által írt napi/heti baromságokban nem hiszek.

2020. szept. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. szept. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Nem, én a giroszkópban hiszek.
2020. szept. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Mivel semmi tudományos alapja nincsen, de még logikai magyarázatot sem lehet találni semmire, ami ezzel kapcsolatos, így nem. Viszont a táveszmével kapcsolatban már van tudományos magyarázat, hogy sokan mégis miért hisznek benne.

Ez egy egészen emészthető cikk a témában: [link]

2020. szept. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minden anyagnak van egy rakat spektruma, amelyben rezeg és hatást gyakorol minden hasonlóbrezgéssel bíró anyagra a fizikális térben.

Mind sajátós hatást gyakorolnak, és mint ilyen a hatás kivetülése az elmére, viselkedést befolyásoló hatásnak lehet mondani. Szóval tévhit, hogy ez alapján ápül fel a személyiségünk, akkor már rég bizonyítottál volna. Ez csak hatást gyakorol, ahogy rengeteg más is.

2020. szept. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a rezgés befolyásol, akkor a napfény ezerszer jobban hat a személyiségünkre, mint a csillagok.
2020. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem igazán, de mégis elolvasom, egy kis részem hisz benne
2020. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én hiszek benne
2020. okt. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!