Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan uralkodjak az érzelmeim...

Hogyan uralkodjak az érzelmeimen, ha a holdjegyem a Rákban van?

Figyelt kérdés
Rák a holdjegyem, és teljesen igazak rám a leírások, mindent bántásnak veszek, meg ha valami nem úgy történik, amit én akarok, akkor szó szerint bőgni kezdek. Emellett a hangulatom fél percenként változik, nagyon hamar összeveszek bárkivel, de ha valaki leszid vagy felemeli a hangját velem szemben, akkor már sírok. Hogyan ne legyek ilyen érzékeny?

2020. okt. 1. 21:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A napjegyem a Bak.
2020. okt. 2. 08:32
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha mélyen hiszel abban, hogy a Rák jegyűeknek ilyennek kell lenni, te magad generálod az ennek a hitednek megfelelő viselkedést.

.

Légy tudatos, uralkodj a benned rejlő Rákon! Írhatnám: zavarjad a rákba.)

A csillagjegyekhez rendelt tulajdonságok nem 'kényszer-szülte', hanem az emberek akaratlagos hozzárendelése.

.

(Ha meghatározó és kényszerítő lenne az adott tulajdonság/tulajdonságok összessége, akkor nem lehetne ennyiféle horoszkóp, - és a 'Rák' az aztékoknál, majáknál, a kínaiaknál - hogy alegismertebbet soroljam fel - is 'Rák' lenne.)

.

Az érzelmeken uralkodáshoz nem belenyugvás, hanem akarat kell.

Ez pedig egyedül tőled függ, csak rajtad múlik.

Gondolj arra, hogy te különleges Rák vagy, akin nem uralkodhatnak érzelmei, hiszen te tudod, a különleges emberek nem a "tizenkettő egy tucat" tagjai!

Ne vedd fel a sértést akaratoddal kűdjed le eddigi reakcióidat, nevess rajtuk - és akkor a sértő fogja kényelmetlenül érezni magát.

Az sem baj, ha mások érzéketlennek tartanak, mert szemükben inkább az légy, mint 'az a sírós, akit bármikor meg lehet ríkatni'!

.

"ez ilyen ösztönös reakcióként jön nálam."

Az emberi lénynek megadatott a tudatosság, ahhoz pedig hozzátartozik, hogy uralkoni tudjon ösztönein.

Csak rajtad áll!

2020. okt. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ^^ és nem igaz, hogy azt hiszem, hogy a Rákoknak ilyeneknek kell lenniük. Kiskorom óta ilyen vagyok, most is, pedig már kezdek kimenni a kamasz éveimből (régebben amúgy ez rosszabb volt). Csak a karantén idején unatkoztam, olvastam a születési képletről, beírtam hogy pontosan mikor és hol születtem, és kiadta, hogy a hold és az aszcendens nálam a Rákban van. Elolvastam a jellemzést, és észrevettem, hogy mennyire igaz rám, de már eleve ilyen voltam előtte is. De mint már írtam, sokkal jobb, mint régen volt :)
2020. okt. 2. 09:26
 14/17 A kérdező kommentje:
De mondom, hogy én amúgy Bak vagyok, ez a csillagjegyem (január közepén születtem), ami meg teljesen az ellentétje.
2020. okt. 2. 09:28
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

"ez ilyen ösztönös reakcióként jön nálam." Akkor térj át a tudatosságra!!!! Korod? Nemed?

"De nekem csak a holdjegyem (és az aszcendensem) Rák." Az ilyen hülyeségekröl meg sürgösen szokj le! Te tényleg elhiszed, ha egy héttel elöbb (vagy késöbb) születtél volna meg akkor te lennél az élet császára?

2020. okt. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
52%
Kedves Kérdező! Ne vedd sértésnek az utolsó válaszát (és még Ő írt előtte is). Csak segíteni akar, rávilágítani a lényegre. Nincs benne rossz szándék. A lényeg az, hogy akármit is hiszel, vagy hittél eddig, azt felejtsd el. Legyél tudatos, vedd kezedbe a saját sorsod és cselekedeteid. A lusták elégszenek meg azzal a képzettel, hogy valami eleve el van rendezve, és hogy emberi sorsok, tulajdonságok a csillagokban vannak megírva. Csapó! Az emberi elme, hidd el, ennél milliárdszor komplexebb, mondom MILLIÁRDSZOR!!! ennél többre képes, csak egyszerűbb ülni, és évődni, NETÁN keseregni az eleve elrendeltetetten, minthogy a nehezebb utat választva felismerjük, mi vagyunk saját világunk formálója. Minden olyan, az egész világ olyan, amilyennek Te látod, érted? Te mindenre a saját attitúdöd szerint reflektálsz. Mégegyszer kiemelném az egyetlen értelmes dolgot, amit tehetsz az életben, és tedd azt már most, ebben a perben, a mostban: tudatosan irányítsd a gondolataid. Hosszú idő, és még előtted az élet, hidd el önmaguk megismerése a legnagyobb feladat, de ne fogadj el előre megírt formulákat, jó? Urald az életed, a gondolataid, nincs késő, most vagy a legfogékonyabb életkorban (gondolom nagyon nagyon fiatal vagy). Hidd el, felnőttként változtatni, irtó erős berögzöttségeken, vért izzadóan nehéz. Tehát most változtass, az elméd még nagyon befogadóképes és még nincs kőbe vésve benne semmi. Nem bántunk és nem nézünk le, hajrá!!
2020. okt. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Pont a holdjegyed lesz az egyik leghangsulyosabb jegyed a horoszkopodban mert az mutatja meg az erzelmi vilagodat... a bak az csak napjegy az egyfajta “egot” fog megmutatni, az aszcendens peidg a kulsosegeket fogja befolyasolni ha hangsulyos.


Nekem oroszlan a holdjegyem, en imadom, es oroszlan merkurral eleg konnyen megtalalom a hangot a szam es a lelkem kozt 😂


Probalj meg finomitani a rak jegy szelsoseges tulajdonsagai kozott, egyik sem jo vagy rossz jegy, mindegyiknek megvan a maga rossz oldala. Szerintem osszessegeben a rak jegy vagy a holdjegy egy nagyon jo jegy, szenvedelyes vagy, erzekeny vagy masok mozganataira, empatikus ugyanakkor meg epp nem billensz at a martir szerepben(a halakkal ellentetben), de probalj figyelni arra hogy a negy fal kozt ne vedd fel ezt a fonokosdit ha a falakon kivul pedig egy beszari nyuszi vagy. :) (En magamon korabban az arroganciat, es az iranyitasra valo torekvest vettem eszre. Az arroganciat sikerult mersekelnem a hetkoznapi kommunikaciomban, na az iranyitast nem valoszinu hogy valaha elfogom engedni, annak ellenere h no vagyok es hapsiknal nem epp szerencses mikor nagyobb a tokom mint neki:) es sajnos meg is kapom sokszor a paromtol hogy fussunk neki a gondomnak sokadjara mert nem epp abban a hangnemben sikerult vele ezt kozolnom😂 )

2020. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!