Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szaturnusz 5.hazban, Nyilas...

Szaturnusz 5.hazban, Nyilas jegyben = gyermektelenseg?

Figyelt kérdés

Bak napjegyu no vagyok. A szuletesi kepletemben a Szaturnusz az 5.hazban van, Nyilas jegyben. 35 eves vagyok, idaig sose foglalkoztatott igazan a gyerekvallalas de a jelenlegi parommal mas a helyzet,es lassan aktualissa valik a kerdes. O az elso, akinek szulnek.

Viszont tudtommal az 5.hazas Szaturnusz rossz hatassal van a termekenysegre, foleg ha tuz jegyben is all, mint nalam. Olyat is hallottam hogy ilyen keplet egyenlo a gyermektelenseggel.

Mennyi igazsag lehet ebben?



2020. okt. 14. 16:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Mutasd a képletet.
2020. okt. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
igen, mutasd a képletet.
2020. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

* A legfontosabb, hogy halas koszonet mindenkinek, aki jo szandekkal valaszolt! Maradjatok mindig ilyen kedvesek. Koszonom :)


* Kedves 8, te nagyon felhuztad magad, de ugyan minek?

Ulj le mellem, hadd segitsek a szovegertesben.

Kerdesem igy kezdodik: "Bak napjegyu no vagyok. A szuletesi kepletemben a Szaturnusz az 5.hazban van, Nyilas jegyben."

A szuletesi kepletben,(kor alaku abra, ennek a neve horoszkop) minden bolygo (jelen esetben a Szaturnusz) egy bizonyos hazban (jelen esetben az 5.hazban) a haz pedig egy bizonyos csillagjegyben (jelen esetben az 5.haz a Nyilas jegyeben) helyezkedik el.

Mivel az 5.haz a Nyilas jegyben all, igy ertelemszeruen az 5.hazban elhelyezkedo bolygok is a Nyilas jegyeben allnak. Ami a Tuz elemhez tartozik, tehat tuz jegy. Sajnalom, hogy igy felzaklat, de akkor is.


Az mar csak hab a tortan, h azzal kezdtem, hogy Bak a napjegyem (vagyis a Bakot szoktam kikeresni a Blikk Napi Horoszkop rovataban).

Remelem igy mar azert vilagos,es fogsz tudni aludni. Erthetobben nem tudom leirni, en csak egy lelkes amator vagyok, raadasul nem is tuz jegyu. De azert orulok, h az aszcendensem nem kerult szoba, lehet, h elgurulna a xanax.:)


* Kedves mindenki mas, nem lepodtem meg, h ugymond szkeptikusan alltok a kerdeshez. Szivetek joga. Nem tisztje senkinek senkit sem meggyozni, mindenki maga dontse el, miben akar vagy nem akar hinni.


* Akit viszont erdekel a Blikk horoszkopon tul picit magasabb szinten, attol meg szivesen olvasok velemenyt, hozzaszolast. Holnap, a nogyogyaszati varoban ulve.;)

2020. okt. 14. 20:29
 14/32 A kérdező kommentje:
Kedves 11 es 12, ide hogy tudnam beilleszteni a kepletet? Lehet vhogy kepet feltolteni? :)
2020. okt. 14. 20:40
 15/32 anonim ***** válasza:
Inkább írd le az adatokat, és megcsinálom én.
2020. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
#15, és rakd fel kérlek, én is nézem..
2020. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%
13.as: megnyugodhatsz, nem vagy számomra olyan nagyon jelentőségű, hogy ne tudjak aludni, bár ha neked fontos, hogy más hogyan alszik, akkor megint alátámasztja a tapasztalataimat, hogy milyen az Igazi, nem megjátszott személyiséged. Engem és sok nyilast hülyíteni többet nem fogsz, elmúltak Azok a Régi Szép Idők :*. A tapasztalataimnak akko3r is hangot fogok adni, ami természetesen nem függ attól, hogy neked tetszik vagy sem.
2020. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

kérdező, engem nem érdekel, a kör ábrád és a helyedben nem nagyon küldözgetném....

De ha ki tudod másolni a linket el tudod küldeni... vagy csinálj screenshotot, paint vágd körbe, hogy csak a kör alakú ábra látszódjon

és töltsd fel ide:

[link]

utána el tudod küldeni a linket.


De én nem nagyon küldeném el, másnem privátban.

(de a lényeget már tudjuk, és arra már tudod a választ is)

2020. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

#10-es, te pedig olyan ítélkező vagy, mint a Nyilasok fejletlen jórésze :D És senki se kérdezett téged, de nyugodtan megsértődhetsz :D


Engem is érdekelne a kérdező képlete majd, én írtam, hogy én inkább máshol keresgélnék a termékenység kérdésében a képleten belül.

2020. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

amúgy szerinem elég a napot megmondani.

szóval linkelni se kell

2020. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!