Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szaturnusz 5.hazban, Nyilas...

Szaturnusz 5.hazban, Nyilas jegyben = gyermektelenseg?

Figyelt kérdés

Bak napjegyu no vagyok. A szuletesi kepletemben a Szaturnusz az 5.hazban van, Nyilas jegyben. 35 eves vagyok, idaig sose foglalkoztatott igazan a gyerekvallalas de a jelenlegi parommal mas a helyzet,es lassan aktualissa valik a kerdes. O az elso, akinek szulnek.

Viszont tudtommal az 5.hazas Szaturnusz rossz hatassal van a termekenysegre, foleg ha tuz jegyben is all, mint nalam. Olyat is hallottam hogy ilyen keplet egyenlo a gyermektelenseggel.

Mennyi igazsag lehet ebben?



2020. okt. 14. 16:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Mivel látnunk kell a házakat, ezért kell a pontos helyszín és dátum (óra/perccel, amennyire pontos csak lehet). A Hold is elég gyorsan mozog, sok esetben nagyon nem mindegy, mikor született x nap.
2020. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Nekem is 5-os Szaturnuszom van, de ferfi vagyok, tehat amugysem fogok szulni. Nem tul jo Szaturnusz allas ez, de ferfiaknal ez kisse maskepp fejezodik ki.


Egy not ismerek 5-os Szaturnusszal, neki az Ikrekben van, es 48 evesen is gyermektelen.

2020. okt. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
én egy férfit ismerek, Nyilas, ötös házas Szaturnusszal. 6 gyereke van 3 anyától
2020. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
19es: engem minimálisan sem érdekel, hogy te mit gondolsz és miben akarsz engem korlátozni. Egy cseppet sem gondoltam, hogy a zsűrim lehetnél abban, hogy én mikor vagyok hajlandó válaszolni és mikor nem. Köszi ezt a primitív dedós stílust a részedről.
2020. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
A Szaturnuszt toljátok át a hatodik házba ! Ott talán megnyugszik.
2020. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy ez a képlet nagyon is termékeny. Nem tudom ki állított olyat, hogy ez a terméketlenség jele, de szerintem tévúton jár.
2020. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

#25


Nem nyugszik meg, a 6. hazban az egeszsegedet bassza tonkre.

2020. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Ezeket a dolgokat ti teljesen komolyan gondoljátok?
2020. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Nekem is 5 házban van a Szaturnuszom és én is ezt olvastam hogy gyermektelenseg. Nekem vízöntőben van.


27 éves nő vagyok de én kifejezetten szeretnék gyerekeket és nem is egyet. De ez az ötös házas Szaturnusz kicsit megijesztett.


De én erről azt is olvastam hogy nem feltétlenül jelenti a gyermektelenseget de a késői gyereket igen. Tehát pl 30 éves kornal előbb nem célszerű a szülés ezekben az esetekben. Már nem emlékszem pontosan mi volt az oka.


Valaki megnézné az én kepletemet is ? :) Írjon privátba. Csak ha van kedve.

2020. okt. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%
Hihetetlen, hogy a 21. században komolyan beszélgettek ilyenekről.
2020. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!