Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak és Rák általában békések...

Halak és Rák általában békések? Mia véleményetek erről két csillagjegyről ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 24. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Halak vagyok és a Rákokkal nagyon nem jövök ki valamiért. Több példa is volt már az életemben, amikor rákokkal nagyon rossz viszonyban voltunk. Egyszerűen a szememben nekem ők kétszínűnek tűnnek, szeretnek szart is kavarni, nyavalygósak. Pedig elvileg hasonló a két csillagjegy, de én nagyon nem vagyok ilyen.
2020. okt. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én halak vagyok. Anyám rák, nagyon rossz a viszonyunk, a párom (17 éve) is az, vele semmi problémám nincs.
2020. okt. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én rák vagyok, anyum halak. Mi nagyon jól kijovunk, igaz, nem élünk együtt, de naponta többször beszélunk. Nem tudok magunkra olyan nagyon rosszat mondani. Illetve én sértődos vagyok, amit többször mondtak már nekem, de ezzel tisztában vagyok.
2020. okt. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

A rák békésnek tűnik de nem az, igazi kétszínű drámakirály(nő) aki generálja a feszültséget és hergeli a másik embert, mindenen felhúzza magát, szart kavar, sértődékeny, más szemében a szálkát sajátjában a gerendát sem emberek, hisztizik, nem tudja moderálni magát és hajlamos az eszetlen vagdalkozásra, egyszerűen elviselhetetlenek számomra. Nagyanyám is rák, magára maradt mert senki nem bírta elviselni 2 perc alatt bárkit idegbe hoz, a szomszédom is rák és folyamatosan mindenért erőszakosan zaklat miközben ő maga a legnagyobb paraszt az egész társasházban aki senkire nincs tekintettel, a unokatesóm egy aljas, agresszív elmebeteg ember akit mindenki kerül és sorolhatnám.

A halak az elvan mint hal a vízben, nehéz felbosszantani mert nagyon simulékony és törekszik a nyugodt légkörre. Viszont nagyon szorongó jegy ami miatt hajlamos arra, hogy a belső frusztrációi miatt másokat piszkájon de szerencsére hamar észreveszi magát általában.

2020. okt. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindkettő vizes jegy, vannak közös tulajdonságaik, pl. a sértődékenység, túlzott érzékenység.
2020. okt. 25. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
Békések? Jó vicc volt. Van pár halak a családban, de eskü élvezik, hogy sajnáltatják magukat, érzelmileg manipulálnak, s ha véletlen nem tudja elérni, amit akar, akkor bőg. Amúgy tényleg tud csöndben is lenni meg "elleni", ha valaki jól megfegyelmezte. A rák.. na, hát a falnak tudnék futni tőlük. Sértődékeny, de ő szórja a gonoszságait mindenkire, addig nem nyugszik, míg ki nem készít, aztán meg nyüszít, hogy őt senki sem szereti. Egy igazi drámakirálynő, ahogy más is mondta, iszonyat hisztis és erőszakos.
2020. okt. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Párkapcsolatban jók együtt.
2020. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Rák vagyok és békés..amíg nem bántanak, és nem kell hogy megvédjem magam..Nem,nem vagyok se dráma és hisztikirálynő sem, annyi, hogy nagyon a szívemre veszek mindent, és sértődékeny vagyok,nem viselem jól, ha ok nélkül bántanak.A gonoszság, és az irigység messze áll tőlem..
2020. okt. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Halak vagyok, évekig egy rák volt a legjobb barátom, jól kijöttünk. Ő nagyon békés, én nem annyira. Egyik pillanatban én vagyok a megtestesült nyugalom, a következőben meg borítom az asztalt.
2020. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Halak vagyok, volt régen jó barátom rák. Aztán ismertem egy lányt is, de ő nem volt komplett. Mármint tudjátok, van sok amerikai filmben az őrült, akivel mindig történik valami elképesztő dolog, bulizik, pasizik. Na ő ilyen volt.
2020. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!