Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért rossz a Szűz csillagjegy?

Miért rossz a Szűz csillagjegy?

Figyelt kérdés

Nagyon sok embertől hallom mostanában hogy a Szűz kifejezetten rossz csillagjegy.

Szerintetek is? Ha igen miért?

És mi a ti csillagjegyetek?



2020. okt. 25. 16:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
56%
Szűz vagyok. Szerintem jó.
2020. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
38%
Mert įrígy,rosszindulatù,kètszínü,hazudós,kötekedôs,antiszociàlis,agresszív,idióta,bàr nem ismerem az összeset, ez csak sajàt tapasztalatom az ismerôsi és csaladi körömbôl.
2020. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
49%
Annyival még kiegészíteném a kettest, hogy mérhetetlen önzők. Lehet csak én futottam bele ilyenekbe, de a szűz jegyű ismerőseimnél nem ismerek önzőbbeket.
2020. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
76%
Nem rossz, csak szókimondó és kritikus. Csak neki lehet igaza, mindent jobban tud mint más. Sértődékeny. Vannak jó tulajdonsága is, szorgalmas, precíz, rendszerető. Nem szórja a pénzt.
2020. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
77%
Én szűz vagyok és 4-es válaszolóval értek egyet. Sokszor már engem is idegesít, olyan okoskodó tudok lenni:D
2020. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
82%
A szűznél nem ismerek nagyobb kritikust. Mindent, mindenkit megkritizál, persze ő tökéletes 😀
2020. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
64%
Lásd Alekosz , ezért .
2020. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%

nekem van egy pár szűz ismerősöm, róluk tudok csak nyilatkozni, nem az összes szűzről.

szóval, mindig mindig nekik van igazuk, akkor is, ha amúgy tök hülyék az egészhez. ha hibáztak, megbántottak elérik, hogy én érezzem szarul magam, és nekik áll feljebb. rettenetesen kritikusak, és minden apróságon fennakadnak, veszekednek. ha ők mondanak olyat, ami neked fáj, akkor elintézik annyival, hogy vicceltem, ne vedd már komolyan, meg hidd el, vannak ennél rosszabb dolgok is. bezzeg ha én nem jegyzem mega legkisebb kis apró cseprő gondjukat, akkor mindjárt én vagyok a világ leggonoszabb embere, megy a tiltás, mocskolás, kibeszélés, pletyka terjesztés, hátbaszúrás. ráadásul szerintem rettentően kétszínűek is.

bocsánatot kérek minden szűztől, nyilván tisztelet a kivételnek, akinek nem inge nem veszi magára.

2020. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
70%

Lusta,okoskodó,önző es igen sértődékeny. Sosem jöttem jól ki velük.

Egy mérleg

2020. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
33%
Én szeretem a szűz lányokat.
2020. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!